پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۰۹۰
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۲
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از 2 تن مواد مخدر و توقیف یک دستگاه خودرو در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان ایرانشهر خبر داد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین_  سردار احمد طاهری در این باره اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر هنگام گشت زنی های هدفمند در محور بزمان به سمت دلگان به یک دستگاه نیسان سفید رنگ مشکوک شده و با علائم هشدار دهنده به خودروی مذکور فرمان ایست دادند که راننده با مشاهده پلیس با سرعت به سمت جاده خاکی دور زده و 2 نفر سرنشین آن اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کردند.
وی بیان کرد: پلیس نیز با رعایت کامل قانون به کارگیری سلاح مقابله به مثل کرده که در این هنگام نیسان مذکور در شیارهای خاکی منطقه متوقف شده و قاچاقچیان درحال تیراندازی اقدام به تخلیه کیسه های حامل مواد از داخل خودرو و سوزاندن آنها کردند.
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در همین هنگام یک دستگاه خودروی پژو پارس و 2 دستگاه موتورسیکلت 'تریل' نیز از مسیر خاکی پشت سر اشرار به کمک آنها آمده و درگیری مسلحانه طرفین شدت گرفت.
وی ادامه داد: با ملحق شدن نیروهای کمکی به تکاوران پلیس سوداگران مرگ که عرصه را بر خود تنگ دیدند اقدام به آتش زدن گسترده مواد کرده و با استفاده از موتورسیکلت ها و خودروی پژو پارس و وضعیت جغرافیایی منطقه پا به فرار گذاشتند.
سردار طاهری گفت: در بررسی محل درگیری مقدار یک تن و 855 کیلو گرم مواد سوخته و 145کیلو و 800 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در بسته های سالم کشف شد.
وی با بیان اینکه پلیس با سوداگران مرگ به شدت برخورد می کند و اجازه جولان به آنها را نمی دهد افزود: تلاش ها برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان متواری ادامه دارد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: