پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۰۹۳
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
کولیوند در جمع خبرنگاران تأکید کرد:
نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: در طول چهل سال انقلاب اتفاقات بزرگی در کشور افتاده است و در حوزه های مختلف پیشرفت های قابل توجهی روی داده است.


گیتی آنلاین _ «محمد جواد کولیوند» در جمع خبرنگاران با اشاره به دستاوردهای انقلاب در آستانه چهل سالگی گفت: 35 هزار روستای این کشور در دوران طاغوت فاقد برق، گازو امکانات بوده است اما اکنون ببینید چه اتفاقی در این حوزه رقم خورده است. در حوزه  راه ها در کل کشورپیشرفت های خوبی وجود داشته به گونه ای که اکنون فقط کمتر از ده درصد راه ها دوبانده نیست. دربحث کشاورزی، هسته ای، صنعت هوانوردی، ساخت زیر دریایی و غیره پیشرفت های زیادی داشته ایم که این اقدامات از سوی کشوری که 40 سال در تحریم بوده بسیار با ارزش است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه برخی تلاش ها و جریان سازی های داخلی و خارجی  با هدف تخریب دستاوردهای انقلاب ایجاد شده، تصریح کرد: اکنون کشور در شرایطی است که معیشت مردم سخت شده و با مشکلات اشتغالی روبرو هستیم.
کولیوند ادامه داد: با وجود تمام مشکلات اما باز هم در منطقه سرآمد کشورها هستیم. سوریه در حال نابودی بود و 70 درصد آن به دست تروریست ها افتاده بود، ایران بود که این کشور را از دهان شیر درآورد. بیش از 6 استان عراق به تسخیر داعش درآمده بود اما ایران کمک کرد و آن ها را نجات داد.
**نباید بخاطر چند خطا کل نظام را زیر سوال ببریم
وی افزود: اما از رسانه ها خواهش می کنم اگر هر خللی در کارها وجود دارد از امروز خوشبینانه به نکات مثبت بیاندیشند و خطاهای قوه های مجریه، مقننه و قضاییه را مورد چشم پوشی قرار دهیم. انقلاب و امام به گردن همه ما حق دارد از امروز تا دهه فجر بسیج ملی برای دستاوردهای نظام ایجاد کنیم و از انتقاد ها بکاهیم. زیرا به هر حال انتقاد و گله گذاری در همه جا وجود دارد به تعبیری به خاطر چند پشه چراغ را خاموش نمی کنند. هر کس هر تریبونی دارد از برتری های نظام بگوییم. نباید بخاطر خطا ها کل نظام را زیر سوال برد.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار کرد: در طول این سال ها انقلاب فراز و نشیب های بسیاری را به خود دیده است با این وجود  به سمت چهل سالگی انقلاب می رویم. اکنون نیاز است تا همه هم پیمان شویم تا چهل سالگی انقلاب با شکوه هر چه بیشتر برگذار شود.
 
نویسنده:مهیا حسن آبی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: