پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۱۳۰
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۹
یکبار در سالن میلاد و یکبار دیگر در برج میلاد
کنسرت "بابک مافی" با همکاری موسسه فرهنگی، هنری و تبلیغاتی اکسیر نوین، شامگاه چهارشنبه، 19 دی ماه 1397 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین، کنسرت "بابک مافی" با همکاری موسسه فرهنگی، هنری و تبلیغاتی اکسیر نوین، شامگاه چهارشنبه، 19 دی ماه 1397 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

کنسرت "بابک مافی" در دو سانس 19:15 غروب و 22:30 شب، با استقبال قابل توجه تماشاگران مواجه شد به صورتی که صندلی خالی به ندرت به چشم می خورد. همچنین، مهمانان سرشناسی همچون مجید مظفری و نیکی مظفری در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی حاضر بودند و به تشویق هنرنمایی بابک مافی پرداختند. به علاوه اینکه امیرعباس گلاب در هنگام آغاز آهنگ "حواسم نیست- بابک مافی"، بخشی از آهنگ را با وی همخوانی کرد که هواداران را به وجد آورد.

بابک مافی در ادامه کنسرت های خودش، روز دوشنبه، 24 دی ماه 1397 در دو سانس 18 غروب و 21:30 شب، در مرکز همایش های برج میلاد تهران به روی صحنه خواهد رفت. لازم به ذکر است که تمامی بلیط های کنسرت "بابک مافی" در برج میلاد تهران به فروش رسیده است و در حال حاضر، امکان خریداری بلیط وجود ندارد.

مخاطبان برای اطلاع از برنامه تورهای آینده بابک مافی در شهر تهران و دیگر شهرهای کشور می توانند به www.exirconcert.com مراجعه کنند.

 

خبرنگار گیتی آنلاین: فرزاد جمشیددانایی/ عکس حاشیه خبر: فرزاد جمشیددانایی

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: