پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۲۱۹
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
از ۲۷ دی‌ ماه به کارگردانی دریا دریایی
نمایش "کلفت‌ها" به کارگردانی دریا دریایی از روز پنجشنبه ۲۷ دی ‌ماه در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان اجرا می‌شود.
به گزارش روابط‌عمومی گروه، نمایش "کلفت‌ها" به نویسندگی ژان ژنه و بازنویسی و کارگردانی دریا دریایی اجراهای عمومی خود را از روز پنجشنبه ۲۷ دی‌ ماه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان آغاز خواهد کرد. ترجمه این نمایشنامه را مدیا کاشیگر بر عهده داشته است.
در خلاصه‌داستان این نمایش آمده:"کِلر و سولانژ، دو خواهر و کلفت‌های خانم متمولی هستند. آن دو طی نقشه‌ای باعث دستگیری معشوقه خانم می‌شوند اما آقا ناگهان آزاد می‌شود و خواهران کلفت از ترسِ فاش‌شدن ماجرا، بازی تازه‌ای را آغاز می‌کنند".
زهرا مولایی، نیلوفر دهقان و دریا دریایی در این اثر نمایشی به ایفای نقش می‌پردازند.
دیگر عوامل نمایش عبارتند از: مریم صبوری (دستیار کارگردان)، سودابه زارع‌پور (طراح صحنه و لباس)، فریبا داویجانی (دوخت لباس)، علی مدیری (طراح پوستر و بروشور)، دریا دریایی (انتخاب موسیقی و افکت)، دریا دریایی (طراح نور)، مسعود قربانی (نورپرداز)، محمدرضا الوندی (دستیار صحنه)، محمد مرادی‌فر و آقای مشکی (ساخت تیزر)، آقای مشکی، علی مدیری (موشن‌گرافیک) و احمدرضا حجارزاده (مشاور امور رسانه و مطبوعات).
"کلفت‌ها" پیش از این سال۹۰ به عنوان پایان‌نامه تحصیلی کارگردانی در خانه کوچک نمایش دانشکده هنر و معماری تک‌اجرای عمومی داشته که با استقبال گسترده مخاطبان روبه‌رو شد. دریایی برای اجراهای تازه این نمایش، یک بازیگر جدید را جایگزین یکی از بازیگران اجراهای پیشین کرده است. این کارگردان، فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی نمایش در مقطع کارشناسی از دانشگاه تنکابن و مقطع ارشد بازیگری نمایش از دانشگاه تربیت مدرس است و پیش از این، نمایش "خلوت‌گاه" نوشته ابراهیم مکّی را روی صحنه برده است.
علاقه‌مندان برای تماشای نمایش "کلفت‌ها" می‌توانند از روز ۲۷ دی‌ ماه، هر روز غیر از شنبه‌ها، ساعت ۱۸ در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان به تماشای این اجرا بنشینند. سایت تیوال به برای رزرو و تهیه بلیت در اختیار مخاطبان است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: