پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۱۲۴۷
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
8 تا 10 اسفند در تهران
پردیس سینمایی آزادی میزبان "دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100" می‌شود. این رویداد سینمایی قرار است طی 8 تا 10 اسفند ماه سال جاری به همت "حوزه هنری انقلاب اسلامی" با موضوع اخلاق و سبک زندگی در تهران برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100؛ این جشنواره 100 در دو بخش مسابقه‌ای و مسیر تجربه و در قالب مستند، داستانی و پویانمایی طراحی شده است. همچنین، بخش مسابقه سینمای جهان در قالب‌های مستند، داستانی و پویانمایی نیز صرفا برای حضور شرکت کننده‌های غیرایرانی خواهد بود.

در این دوره جشنواره آثار دریافتی با موضوعاتی چون: اخلاق و سبک زندگی، ترویج مفاهیم اخلاقی همچون قانون‌مداری، گذشت، سعۀ صدر، ایثار، ترویج الگوی انسان انقلاب اسلامی، خانوادۀ الگوی ایرانی اسلامی، فرهنگ اصیل ایرانی، نگاه دوباره به زندگی و زدودن غبار روزمرگی در کنار موضوعاتی چون: حمایت از تولید ایرانی (ایران ساخت )، حمایت از تولید کالا و خدمت دانش‌بنیان ایرانی، فرهنگ تولید محصولات باکیفیت ایرانی، پویش ملی و حمایت مردمی از تولید کالا و خدمات دانش‌بنیان باکیفیت ایرانی، تأثیرات مخرب خرید کالاهای خارجی، واردات بی‌رویه و غیرقانونی (قاچاق کالا)، معرفی کسب‌و‌کارهای نوین و استارت‌آپ‌ها و تولید ثروت از علم و فنّاوری، معرفی اقتصاد دانش‌بنیان در نظر گرفته شده است.

شایان ذکر است دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100 به دبیری علی قربانی برگزار می‌شود.  

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: