پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۱۳۱۱
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
یاسر ملکی با حکم دکتر شجاع پوریان، به سمت « مسئول کمیته کراس فیت» تهران منصوب شد.

یاسر ملکی با حکم دکتر ولی الله شجاع پوریان، رئیس هیأت ورزش های همگانی استان تهران، به سمت « مسئول کمیته کراس فیت» این استان منصوب شد.

در این حکم آمده است:

با استعانت از درگاه ایزدمنان و با عنایت به اهمیت توسعه ورزش همگانی در سطح استان تهران، نظر به مراتب تعهد و تخصص جنابعالی، به موجب این حکم به سمت ((مسئول کمیته کراس فیت)) منصوب می شوید.

گفتنی است ملکی پیش از این مسئول کمیته کراس فیت شهرری و اولین برگزارکننده مسابقات کراس فیت در این شهر بوده است.

علاوه بر این که از وی به عنوان یکی فعالان رشته ترکیبی کیک جیتسو wmmaf فدراسیون ورزش های رزمی یاد می شود، ترویج و توسعه فرهنگ ورزش های همگانی در میان شهروندان تهرانی یکی از نکات بارز کارنامه ملکی است.

لازم به ذکر است ؛ کراس فیت ترکیبی از تمرین مقاومت، پلایومتریک انفجاری، تمرین سرعت، وزنه برداری به سبک قدرتی و المپیک، کتل بلز، تمرین وزن بدن، ژیمناستیک و تمرین های استقامتی است.کراس فیت با انجام این تمرین ها، اجزای اصلی تناسب اندام را هدف قرار می دهد. ورزش های کراس فیت از انواع ورزش های انفجاری هستند که به شکل مداری انجام می شود و استراحت بین آن ها بسیار کوتاه است. تمرینات عمده کراس فیت تمریناتی برای سرتاسر بدن است که شامل فشاردادن، کشیدن، دویدن، پاروزدن و چمباتمه زدن زیر وزنه است.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: