پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۴۵۴
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
عضو شورای انتخاب آثار و داوری بهارستان رنگین تهران عنوان کرد
سعید روانبخش عضو شورای انتخاب آثار و داوری بهارستان رنگین تهران گفت: نمونه طرح هایی که برای بهارستان 98 ساخته می شوند باید رویکرد جدید شهرداری تهران را به خوبی نشان دهند تا ابتکار خلاقانه ای در زمینه رنگ در پایتخت رخ دهد.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران؛ روانبخش با اشاره به برگزاری چهارمین بهارستان با شعار بهارستان رنگین تهران گفت: امسال به دنبال بازنگری شهر با استفاده از رنگ هستیم به همین دلیل امیدوارم با کمک هنرمندان بتوانیم به خوبی و بدون نگرانی این موضوع را عملی کنیم.
وی ادامه داد: زمانی که موضوع طرح رنگین شهر مطرح شد در خصوص رو به رو شدن با یک فاجعه رنگی بسیار نگران شدم. اگر این اقدامات بر اساس کار کارشناسی و برنامه ریزی صورت نگیرد می تواند نگران کننده باشد.
روانبخش با بیان اینکه رنگ تاریخ وسیعی در کشور و دنیا دارد، افزود: هنرمندانی که در این زمینه فعالیت دارند می توانند با مشاوره دادن به ما کمک کنند چراکه سازمان زیباسازی توان و ظرفیت خاص خود را دارد. رنگ طول موج دارد و اگر بر اساس کار کارشناسی طراحی نشود انسانها می توانند از آن آسیب جدی ببینند.
عضو شورای انتخاب آثار و داوری بهارستان رنگین تهران در ادامه با اشاره به موضوع توسعه رنگ در شهر تصریح کرد: باید به این موضوع به صورت فراگیر نگاه کنیم به این دلیل که رنگ می تواند شامل بسیاری از فضاها مانند دیوار نگاری، مجسمه و ... شود.
وی اضافه کرد: باید به پوشش گیاهی، مبلمان شهری و ... باید در شهر توجه جدی داشته باشیم. باید بدانیم که با نور چه کارهایی می توانیم انجام دهیم.
به گفته عضو شورای انتخاب آثار و داوری بهارستان رنگین تهران باید مدیریت و نظارت جدی بر کارهای هنری صورت گیرد تا تهران نظم داشته باشد به همین دلیل هنرمندان باید در این زمینه به موضوع توجه جدی داشته باشند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: