پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۴۶۱
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
در تماشاخانه مهر حوزه هنری
نمایش "سقوط اضطراری" به نویسندگی و کارگردانی سیدعلی موسویان با موضوع مئیر عزری، آخرین سفیر اسرائیل در رژیم پهلوی، در تماشاخانه مهر حوزه هنری روی صحنه رفت.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، "سقوط اضطراری" عنوان نمایشی است که از سوی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران این روزها در تماشاخانه مهر روی صحنه رفته است.

سیدعلی موسویان نمایشنامه این اثر را با استناد به کتاب خاطرات مئیر عزری، آخرین سفیر رژیم غاصب فلسطین، که در آن به برخی از مناسبات پیدا و پنهان رژیم پهلوی با رژیم اسرائیل اشاره شده، نگاشته است.

کرامت رودساز، مسعود رحیم‌پور، هدی آهنگر، محمدعلی عسگری و سید علی موسویان بازیگران این نمایش را تشکیل می‌دهند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: "هانا و یاحیل دو دل داده قدیمی پس از بیست سال یه یکدیگر می‌ر‌سند اما مناشه، ضلع سوم این مثلث، سر بزنگاه می‌رسد. مناشه افسر ارشد اطلاعات موساد است و یاحیل فراری تحت تعقیب اطلاعات موساد."

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به دستیار کارگردان و برنامه ریز: علی شهبازی، دستیار: احمد حق شناس، محمد تفرشی، منشی صحنه: نسرین درویش پور، طراح صحنه: سید علی موسویان، مدیر صحنه: مهدی کبه، دستیار صحنه: امیر نادعلی، طراح پوستر و بروشور: مرتضی برزگرزادگان و طراح لباس: هدی آهنگر اشاره کرد.

گفتنی است، نمایش "سقوط اضطراری" به نویسندگی و کارگردانی سیدعلی موسویان ۲۸ دی الی ۱۹ بهمن هر شب ساعت 18 در تماشاخانه مهر به نشانی خیابان سمیه نرسیده به پل حافظ روی صحنه خواهد رفت.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: