پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۶۲۶
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
با دو سینما و نمایش آثار منتخب
کرمان از 12 تا 22 بهمن ماه با دو سینما میزبان جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ، معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: سینما مهتاب و سینما شهر تماشا در کرمان ، سینماهای منتخب اکران فیلم های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در نظر گرفته شده اند. 

وحید محمدی با اعلام این خبر افزود: با توجه به سهولت در رفت و آمد برای مردم شهر و با توجه به حضور حداکثری مخاطب در جشن چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی در بستر سی‌ و هفتمین جشنواره فیلم فجر ، دو سینما در دو نقطه متفاوت شهر انتخاب شد که میزبان هم استانی ها در طول جشنواره خواهند بود. 

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با بیان اینکه در راستای واسپاری امور به بخش خصوصی ، موسسه فرهنگی هنری خانه ی هنر و فرهنگ ماهور کرمان به عنوان موسسه مجری جشنواره در کرمان انتخاب شد، گفت: جشنواره در کرمان از 12 تا 22 بهمن ماه همزمان با برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر برگزار خواهد شد.

او افزود: با تفاهم مابین دبیر محترم جشنواره و استان ، 11 تا 14 فیلم در کرمان به نمایش در خواهد آمد که به زودی و با اعلام جدول فیلمها از سوی دبیرخانه جشنواره به اطلاع عموم خواهد رسید.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: