پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۶۳۲
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر و در بخش کودکان و نوجوانان
سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: "سیمرغ پروانه‌ها" در بخش کودکان و نوجوانان این استان به پرواز در می‌آید.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، ابوالحسن حیدری گفت: همزمان با سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر 5 فیلم در بخش کودک و نوجوان برای دانش آموزان به صورت رایگان در سینما گلشن بجنورد اکران خواهد شد.

او با بیان اینکه اکران فیلم‌ها با توجه به گروه‌های سنی مختلف در بخش کودکان و نوجوانان خواهد بود، گفت: فیلم "آخرین داستان" به کارگردانی اشکان رهگذر برای گروه سنی دبیرستانی، "شب آفتابی" به کارگردانی علی مدنی برای گروه سنی دوره اول و فیلم های "ضربه فنی" به کارگردانی غلامرضا رمضانی، "پاستاریونی" به کارگردانی سهیل موفق و "بنیامین" به کارگردانی محسن عنایتی برای تمام گروه های سنی 13 تا 17 بهمن ماه و همزمان با جشنواره فیلم فجر در سینما گلشن بجنورد اکران می‌شود.

حیدری افزود: این برنامه ها در چارچوب سیاست های حمایتی سازمان سینمایی از سینمای کودک و نوجوان طراحی شده و تماشای این آثار برای دانش آموزان رایگان خواهد بود.

او گفت: مدارس خراسان شمالی از طریق اداره کل آموزش و پرورش و  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌توانند از شرایط نمایش رایگان 5 فیلم سینمایی کودک و نوجوان در ایام برپایی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر بهره ببرند.

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در خراسان شمالی از 12 تا 22 بهمن ماه با اکران 11 تا 14 فیلم در دو سینمای عمیق و گلشن بجنورد میزبان علاقه‌مندان و تماشاگران خواهد بود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: