پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۱۶۴۱
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
براساس ارزیابی شاخص ها و معیارهای محیط زیست سال 1396 ؛ اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان موفق به کسب امتیاز لازم دریافت تندیس و لوح تقدیر عنوان واحد خدماتی سبز کشوری و تنها واحد خدماتی سبز استان سیستان و بلوچستان از سازمان محیط زیست کشور گردید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان؛ اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان همواره یکی از اهداف خود را ارائه خدمات دریایی و بندری با رعایت ضوابط و استانداردهای زیست محیطی و نیز ارتقاء کیفیت شاخص های زیست محیطی بنادر سبز قرار داده است.
 بر اساس ارزیابی بعمل آمده توسط اداره کل حفاظت محیط زیست استان سیستان و بلوچستان و سازمان حفاظت محیط زیست کشور در خصوص شاخص ها و معیارهای محیط زیست در سال 1396، اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان موفق به کسب امتیاز لازم و انتخاب به عنوان یکی از واحدهای خدماتی سبز در سطح کشور و تنها واحد خدماتی سبز برگزیده در سطح استان سیستان و بلوچستان گردید.
شایان ذکر است، مراسم تقدیر و اهداء تندیس و لوح سپاس به واحدهای صنعتی و خدماتی سبز برگزیده در قالب بیستمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز امروز دوم بهمن ماه در محل سالن همایش های بین المللی سازمان حفاظت محیط زیست در حال برگزاری است.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: