پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۶۶۰
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:
توقیف تریلی حامل ۲۵ تن شیر خشک قاچاق در ایرانشهر زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از توقیف یک دستگاه تریلی حامل ۲۵ تن شیر خشک قاچاق در ایرانشهر خبر داد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین و  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: روز گذشته ماموران پلیس آگاهی ایرانشهر هنگام کنترل خودروهای عبوری در یکی از مبادی ورودی شهر ایرانشهر به یک دستگاه تریلی مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از متوقف کردن خودرو و بررسی مدارک راننده در بازرسی از خودرو تریلی ۲۵ تن شیرخشک قاچاق و فاقد هرگونه مجوز حمل کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه ارزش این محموله یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده، ادامه داد: خودرو تریلی توقیف و راننده متخلف با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

وی با تاکید بر برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا و سرمایه های ملی تصریح کرد: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرایم دیگری در سطح جامعه می شود و مقابله با آن یکی از اولویت های کاری پلیس به شمار می رود.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: