پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۱۶۹۶
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۱
دربین ۲۵۳ واحد صنعتی و خدماتی:
ایران خودرو خراسان به عنوان تنها خودرو ساز کشور در بخش صنعت موفق به کسب این افتخارشده است.
ran.ir

به گزارش  گیتی آنلاین ،شرکت ایران خودرو خراسان در همایش ملی صنعت و خدمات سبز ، به عنوان "واحد صنعت سبز" کشور معرفی و تندیس سیمین همایش به  مدیریت عامل ایران خودرو خراسان رضوی اهداء شد.

 بیستمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز ،، با حضور معاون رئیس جمهور و مدیر کل سازمان حفاظت محیط زیست، مدیر برنامه‌های زیست محیطی آلمان، مدیران ارشد کشوری و مدیران نمونه واحدهای صنعتی سبز کشور در سالن همایش های بین المللی سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد. بیژن زاهدی فرد مدیریت عامل و رشید مهدی پور مدیریت واحد پشتیبانی ایران خودرو خراسان نیز در این همایش حضور داشتند.

بر طبق گزارش دبیرخانه همایش ملی صنعت و خدمات سبز، در این دوره تعداد 253 شرکت حضور داشتند که از این تعداد، ۲۱۷ واحد صنعتی و ۳۶ واحد خدماتی بوده است . در این میان تعداد ۱۴ واحد به عنوان "واحد صنعت برگزیده سبز" و تعداد ۶۷ واحد نیز به عنوان "واحد صنعت سبز" انتخاب و هم چنین تعداد سه واحد نیز به عنوان واحد خدماتی برگزیده سبز و ۱۱ واحد خدماتی نیز قابل تقدیر شناخته شدند.

عدم داشتن مغایرتهای زیست محیطی و نبودن جزء صنایع آلاینده(احراز الزامات محیط زیستی در طی چهار دوره فرایند خوداظهاری)، استقرار سیستم پایش آلاینده‌ها و بازیافت، توسعه فضای سبز، مصرف بهینه انرژی و استفاده از انرژی‌های پاک و استقرار پایش لحظه‌ای آلاینده‌ها، استقرار دفتر HSE ، ارتقای دانش محیط زیستی به کارکنان و داشتن گواهی ۱۴۰01 ISO از جزو شاخص ها و محورهای انتخاب واحدهای صنعتی و خدماتی سبز بوده است.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: