پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۱۷۰۲
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰
دربازدید مدیران عامل شرکت های حمل و نقل ریلی و قطار شهری کشور از ذوب آهن اصفهان:
جمعی از مدیران عامل شرکت های حمل و نقل ریلی و قطار شهری کشور در روز چهارشنبه 26 دی ماه جاری ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان و بازدید از خط تولید و از جمله نورد 650 (کارگاه تولید ریل ) و فولادسازی این شرکت در جلسه ای با حضور معاونین و مدیران ذوب آهن اصفهان دیدار و گفتگو نمودند .
در این بازدید مهندس حسین رجب صلاحی مدیر کل دفتر حمل و نقل ریلی سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور ، مهندس اردشیر احمد زاده مدیر عامل اتحادیه قطارهای شهری کشور و مدیران عامل سازمان های قطار شهری مناطق اصفهان، تهران، قم، مشهد و بهارستان اصفهان نظرات و خواسته های خود پیرامون ریل های تولیدی ذوب آهن اصفهان و چگونگی تامین نیاز خود از محصولات این شرکت را با معاونین ذوب آهن اصفهان ،  دکتر نعمت الله محسنی معاون بازرگانی، مهندس مهرداد تولائیان معاون بهره برداری و مهندس مهدی نصر معاون توسعه و برنامه ریزی شرکت مطرح کردند.
در این دیدار معاون بازرگانی شرکت ضمن تشریح تاریخچه و روند تولید ریل های UIC60 و U33در شرکت و رهایی از وابستگی به خارج آمادگی ذوب آهن برای عقد قرارداد همکاری بر اساس توافقات دوجانبه و تحویل سفارشات سازمان های حاضر را اعلام نمود .
معاون بهره برداری ذوب آهن نیز تولید ریل را از آرزوهای دیرینه ایرانیان و کارکنان ذوب آهن معرفی کرد و یادآور شد : استانداردهای تولید ریل در دهه گذشته در جهان تغییر کرده و ذوب آهن اصفهان نیز آخرین و پیشرفته ترین استانداردها را در تولیدات ریل خود به کار گرفته است . وی افزود ما منتظر اعلام شرایط و درخواست مشتری بوده و در اسرع وقت به نیاز آنها پاسخ می دهیم .
در این جلسه مهندس مهدی نصر معاون برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن نیز اظهار داشت : زنجیره تولید ریل در ذوب آهن تکمیل شده و با انجام موفقیت آمیز پروژه VD در بخش فولادسازی شمش با کیفیت لازم برای ریل نیز توسط این شرکت تولید شده و محصولات ریلی ذوب آهن اصفهان علاوه بر پاسخگویی به ظرفیت های موجود ریل مصرفی کشور آماده صادرات به دیگر کشورها نیز هست .
در این بازدید مدیران عامل شرکت های حمل و نقل ریلی و شرکت های قطار شهری حاضرنیز به ارائه طرح های توسعه خطوط ریلی و پروژه های مترو در شهرها وحوزه های مسئولیتی خود پرداخته و محصولات ریلی ذوب آهن را  گامی در جهت استقلال و با کیفیت عالی و پاسخگوی نیازهای خود دانسته و یادآورشدند که با توجه به کیفیت عالی محصولات ریلی ذوب آهن آماده ارائه سفارشات خود بوده و در این راستا خواستار همکاری و توافق اقتصادی مشترک برای عرضه و خرید ریل مورد نیاز خود هستند.//////
انتهای پیام

نویسنده:زهراشیرانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: