پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۷۰۶
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۰
در میان استقبال هواداران صورت گرفت
آیین رونمایی و جشن امضای آلبوم "شهر دیوونه" احسان خواجه امیری، ظهر روز چهارشنبه، 3 بهمن ماه 1397 با حضور هواداران و اصحاب رسانه در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین، آیین رونمایی و جشن امضای آلبوم "شهر دیوونه" احسان خواجه امیری، ظهر روز چهارشنبه، 3 بهمن ماه 1397 با حضور هواداران و اصحاب رسانه در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

احسان خواجه امیری پیش از آلبوم "شهر دیوونه"، آلبوم های "سی سالگی" و "پاییز، تنهایی" را به ترتیب در سالهای 1395 و 1394 منتشر کرده بود که استقبال مخاطبان را در پی داشت و وی با انتشار آلبوم فوق، آلبوم نهم خودش را بعد یک وقفه دو ساله روانه بازار موسیقی می کرد از اینرو، مخاطبان برای تهیه آلبوم تازه او اشتیاق داشتند به صورتی که صف امضای آلبوم تا پله های میانی نیم طبقه دوم می رسید و با وجودی که احسان خواجه امیری با تاخیری یک ساعته در محل برگزاری آیین رونمایی حضور یافت، هواداران، استقبال گرمی از خواننده قطعه معروف "نابرده رنج" به عمل آوردند.

نهمین آلبوم موسیقی احسان خواجه امیری، شامل 10 قطعه با نام های "شهر دیوونه"، "ترکم کرد"، "غریبه"، "لب تَر کن"، "تو بارون"، "با دلم"، "میرم"، "وقتی می خندی"، "خلاصم کن" و صحنه" است و آهنگسازانی همچون امیرحسین فیضی، وحید پویان، فرشید ادهمی، پدرام کشتکار و بهداد ظهرانی در تولید آلبوم "شهر دیوونه" مشارکت داشته و روزبه بمانی، زهرا عاملی، ساره تاجیک، آرش محرابی، عاطفه حبیبی و مهدی ایوبی، ترانه های آخرین آلبوم احسان خواجه امیری را سروده اند.

در بخشی از آیین رونمایی و جشن امضای آلبوم "شهر دیوونه"، احسان خواجه امیری در کنار همسرش و با حضور زهرا عاملی؛ ترانه سرا، مجید عبدی؛ مدیر موسسه "رویال هنر" و پدرام کشتکار؛ تنظیم کننده موسیقی، شمع کیک انتشار نهمین آلبوم را خاموش کردند تا فصل دیگری از فعالیت های هنری احسان خواجه امیری آغاز شود.

لازم به ذکر است که احسان خواجه امیری، آلبوم "شهر دیوونه" را به زنده یاد افشین یداللهی، ترانه سرای نام آشنای ایرانی تقدیم کرده است که ترانه های او در اوایل دهه هشتاد هجری شمسی، تاثیر شگرفی در کسب موفقیت و شهرت روزافزون خواجه امیری جوان داشت و واپسین همکاری آنها در آلبوم "سی سالگی" شکل گرفت.

موسسه "رویال هنر" و مرکز پخش محصولات "دنیای هنر" به ترتیب مسئولیت انتشار و پخش آلبوم "شهر دیوونه" را در سراسر کشور بر عهده دارند.

 

خبرنگار گیتی آنلاین: فرزاد جمشیددانایی/ عکس حاشیه خبر: فرزاد جمشیددانایی

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: