پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۷۰۸
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام هرمزگان :
حجت الاسلام و المسلمین کرتی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام استان هرمزگان با حضور در دانشگاه پیام نورمرکزمیناب، ضمن دیدار صمیمی با کارکنان و نماینده تشکل های دانشجویی این مرکز، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت.


گیتی آنلاین-حجت الاسلام و المسلمین کرتی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه  پیام استان هرمزگان با حضور در دانشگاه پیام نورمرکزمیناب، ضمن دیدار صمیمی با کارکنان و نماینده تشکل های دانشجویی این مرکز، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت.


این مقام مسئول گفت: مطابق با گزارش های سازمان های بین المللی، انقلاب اسلامی ایران توانسته است در طول 40 سال اخیر پیشرفت های قابل توجهی در عرصه های مختلف داشته باشد.


وی همچنین اضافه کرد: دشمنان در نظر دارند با سیاه نمایی و بزرگ کردن مشکلات و زیر سؤال بردن دستاوردهای انقلاب اسلامی، یأس و ناامیدی را در جامعه و به ‌ویژه در نسل جوان بوجود آورند، حال اینکه گزارش های سازمان های مختلف بین المللی خلاف این امر را اثبات می کنند. 


وی افزود: ایران اسلامی توانسته است با همت جوانان برومند خود در عرصه های مختلف از جمله رشد شاخص های علمی، توسعه شاخص های سلامت، توسعه انسانی، امید به زندگی، خودکفایی نظامی و... جزو کشورهای برتر منطقه و دنیا قرار گیرد.


کرتی از جوانان انقلابی خواست، ضمن مقابله با این توطئه های دشمنان، با تبیین و تبلیغ این دستاوردها در جهت پاسداشت و تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی گام بردارند .


گفتنی است کارکنان و نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه پیام نورمرکزمیناب، به بیان مسائل، دیدگاه ها و نظرات خود در حوزه های مختلف پرداختند و انتظارات خود را از مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه  پیام استان هرمزگان بیان نمودند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: