پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۷۴۹
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
ابطحی:
اگر واقعا سازمان ها و ارگان ها می خواهند خودشان پدافند غیرعامل را اجرا کنند و تدبیر کنند ردیف جدا برای آن مشخص کنند که نتوانند آن را جابه جا کنند و حتما در جهت پدافند غیرعامل هزینه شود و گزارش آن را هم به مجلس ارائه کنند.


سیدمحمدجواد ابطحی در گفتگو با نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین درباره اجرای پدافند غیرعامل توسط سازمان ها با بودجه خود هر سازمان گفت: مقام معظم رهبری هم خیلی خیلی روی پدافند غیرعامل تاکید دارد و این که دستگاه ها از بودجه خودشان بکاهند و به پدافند غیرعامل تخصیص دهند این کار را نخواهند کرد. زیر ا اصلا حساسیت ندارند.

وی آثار سوء اجرای نشدن فعالیت های پدافند غیرعامل را این طور برشمرد: لطمه های زیست محیطی دارد، مواد غذایی و پروتئینی و سلامت و بهداشت دارد. لطمه های امنیتی و نظامی دارد.

ابطحی تاکیدکرد: پدافند غیرعامل بحث گسترده ای است و شامل مواردی مثل موشک و ابزارهای جنگی نیست.

نماینده خمینی شهر در توضیح پدافند غیرعامل گفت: پدافند غیرعامل یعنی باید تدبیر کنیم که چگونه سازمان های مان را، ارگان هایمان را، برنامه هایمان را ببندیم که دشمن نفوذ نکند و به ما ضربه نزند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: ما می گوییم اگر واقعا سازمان ها و ارگان ها می خواهند خودشان پدافند غیرعامل را اجرا کنند و تدبیر کنند ردیف جدا برای آن مشخص کنند که نتوانند آن را جابه جا کنند و حتما در جهت پدافند غیرعامل هزینه شود و گزارشی هم به ما بدهند که این بودجه پدافند غیرعامل که دادید آموزش و پرورش چگونه آن را هزینه کرده است.

وی در مورد این که پیشنهادی در این رابطه در صحن مطرح می کند گفت: حالا منتظریم ببینیم کمیسیون بودجه در این رابطه چه تصمیمی می گیرد.


نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: