پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۷۶۰
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
در رادیو تهران عنوان شد:
دبیر اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشجویان در برنامه "در این هفته" رادیو تهران و در مناظره با مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از مصوبه استانداری تهران در حمایت از قاچاق پوشاک خبر داد.

محمد علی اسفنانی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در مناظره با پیام مرادی، دبیر اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشجویان مستقل به بیان علت آغاز و نیز توقف طرح مبارزه با قاچاق پوشاک پرداخت و گفت: به تازگی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز جلسه ایی مشترک با سازمان تعزیرات تشکیل داد مبنی بر اینکه برخی از فروشگاه ها خصوصا در شمال تهران اقدام به فروش پوشاک با برند خارجی می‌کنند که این برند ها قاچاق هستند و مجوز ورود به کشور را ندارند، بنابراین شد که هفته اول اطلاع رسانی موردی و تذکر داده شود که نسبت به جمع آوری پوشاک اقدام کنند. اخیرا برخی مدعی بودند که چون در ایام نزدیک به پایان سال هستیم و فروشندگان پوشاک در ایام پایانی سال بیشترین فروش را دارند، الان شرایط خوبی نیست و این طرح باید متوقف شود.

دبیر اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشجویان مستقل نیز ضمن انتقاد از این توقف غیرقانونی طرح مبارزه با قاچاق پوشاک گفت: با وزیر کشور مکاتبه کردیم و با توجه به اینکه ایشان در رأس وزارت کشور و نماینده ویژه رئیس جمهور در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز هستند این اختیار را دارند که نسبت به تصمیمات استانداری تهران اقدام کنند، از ایشان خواهش کردیم که ورود کنند و این بی‌قانونی بسیار تعجب‌برانگیز را متوقف کنند.

وی در پایان این مناظره تلفنی در برنامه "در این هفته" رادیو تهران، تصریح کرد: از زمان ارسال این نامه تاکنون هیچ جوابی از سوی وزارت کشور دریافت نکردیم و حتی مواردی را که ما ادعا کردیم، انکار نکردند. بنابراین مشخص است که این مسئله درست بوده و استانداری تهران مصوبه ای در حمایت از قاچاق پوشاک داشته است.

نویسنده:مهدی زال زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: