پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۸۳۰
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
استاندارخراسان رضوی : 
رزم حسینی استاندار خراسان رضوی : باور قلبی دارم که تنها راه نجات کشور؛ اقتصاد مقاومتی است لذا در این خصوص از هیچ مدیری نمی‌گذریم ،چرا که هر مدیری در اتوبان اقتصاد مقاومتی کند باشد، جا می‌ماند.
به گزارش گیتی انلاین از تربت جام علیرضارزم حسینی استاندارخراسان رضوی در اولین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی که صبح امروز درشورای اداری فرمانداری تربت جام برگزار شد، با تاکید بر اینکه دولت و نظام نسبت به شعار سال و سیاست های اقتصاد مقاومتی احساس تکلیف می کنند و آن را از اولویت های جدی و اصلی خود می دانند، گفت: سیاست های اقتصاد مقاومتی یک برنامه لوکس و یا محور سخنرانی نیست بلکه همه باید بدان عمل کنند.
رزم‌ حسینی با اشاره به این که درجهان اول،دولت ها وظیفه نظارت وهدایت دارندخطاب به مدیران افزود:اگر فرش قرمزبرای کار آفرین‌ها ومجاهدین اقتصادی پهن کردید بسیاری ازمسائل و مشکلات منطقه را حل کرده اید.
وی گفت: جلسات اقتصاد مقاومتی باید توسط مدیران جدی گرفته شود ، چرا که سند راهبردی توسعه کشور اقتصادمقاومتی است وکشورهایی که امروز پرچمدار توسعه در دنیا هستند، محور عملکرد و برنامه ریزی شان  اقتصاد مقاومتی بوده است.
استاندارخراسان رضوی پیشنهاد داد: خیرین توسعه را راه اندازی کنیم تا مردم را در این حوزه توانمند سازیم، روستا‌ها ثروت بزرگی هستند دانش، مشاوره و بهره وری آب به کشاورزان آموزش دهیم و دنبال محصولات پر در آمد با مصرف آب کم باشیم و با همکاری، وحدت و پشتوانه همدیگر کار را شروع کنیم.
نماینده دولت در خراسان رضوی گفت: دولت کارگزار و مردم کار فرما هستند دولت دستورات تامین امنیت برای حوزه اشتغال و سرمایه گذاری را تامین می‌کند و تلاش ما خدمتگزاران مردم اين است كه با كمترين زحمت براي آنان مشكلات ناشي ازتحريم‌ها درمقطع كنوني را نيز با موفقيت پشت سربگذاريم و از همه ظرفيت‌ها براي سربلندي ملت ايران استفاده كنيم.

درپایان نشست ستاد اقتصادمقاومتی تفاهمنامه معین اقتصاد مقاومتی باهدف  تحقق به رویکرد دولت جهت دستیابی به عدالت اجتماعی و توازن منطقه ای به منظور آبادانی بخش بوژگان تربت جام  بین شرکت تبرک، استانداری خراسان رضوی  با حضور استاندار خراسان رضوی، فرماندار تربت جام، ائمه جمعه تسنن وتشیع منعقد شد.
نویسنده:ط/ف. عکس از خبرگزاری صدا و سیما
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: