پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۸۸۷
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۹
فرماندار آق‌قلا:
فرماندار شهرستان آق‌قلا گفت: نیروگاه 25 مگاواتی شهرستان آق‌قلا با سرمایه‌گذاری 50 میلیارد تومان اعتبار در دهه فجر کلنگ‌زنی می‌شود که نیاز 20 ساله برق این شهرستان را تامین می‌کند.
به گزارش گیتی آنلاین، امانگلدی ضمیر صبح امروز در نشست خبری ستاد چله انقلاب اسلامی استان گلستان؛ تعداد پروژه‌های دهه فجر امسال را 411 پروژه با سرمایه‌گذاری 226 میلیارد و 500 میلیون تومان اعلام و اظهار کرد: این پروژه‌ها برای 950 نفر اشتغالزایی به همراه داشته است.

وی از افزایش 10 درصدی پروژه‌های دهه فجر شهرستان آق‌قلا در مقایسه با سال قبل خبر داد و تصریح کرد: 260 پروژه با اعتبار 182 میلیارد و 700 میلیون تومان کلنگ‌زنی می‌شود.

فرماندار شهرستان آق‌قلا با اشاره به151 پروژه عمرانی شهرستان آق‌قلا گفت: این پروژه‌ها با اعتبار 43 میلیارد و 800 میلیون تومان به مناسبت دهه فجر اجرایی می‌شود.

ضمیر در خصوص پروژه‌های قابل افتتاح و کلنگ‌زنی در این شهرستان بیان کرد: 380 پروه افتتاح و 31 پروژه کلنگ‌زنی در دهه فجر انجام می‌شود.

به گفته وی؛ 18 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات خانگی به متقاضیان پرداخت شده است که ضریب انحراف کمتر از یک درصد بوده است.

*کشتارگاه دام سبک و سنگین با 25 میلیارد تومان در ایام‌الله دهه فجر کلنگ‌زنی می‌شود

فرماندار شهرستان آق‌قلا بیان کرد: در سال 1396 و 1397 رقم 63 میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض برای تجهیز و نوسازی مکانیزاسیون آبیاری تحت فشار پرداخت شده است.

ضمیر در خصوص مهمترین پروژه‌های کلنگ‌زنی در آق‌قلا گفت: نیروگاه 25 مگاواتی آق‌قلا با اعتبار 50 میلیارد تومان کلنگ‌زنی می‌شود و نیاز 20 ساله برق آق‌قلا را تامین می‌کند.

وی با اشاره به اینکه کشتارگاه دام سبک و سنگین با 25 میلیارد تومان در ایام‌الله دهه فجر کلنگ‌زنی می‌شود، افزود: کشتارگاه گوسفند داشتی با 10 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در دهه فجر کلنگ‌زنی می‌شود.

 فرماندار شهرستان آق‌قلا گفت: پرورش شتر و اسب را در اولویت قرار دادیم.

وی از اجرای 237 برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی و اجتماعی در ایام دهه فجر خبر داد و گفت: این برنامه‌ها با هدف افزایش اتحاد و همدلی تدوین شده است.

* 13 پروژه در سفر رئیس جمهور به آق‌قلا افتتاح شد

فرماندار شهرستان آق‌قلا تصریح کرد: 3 هزار میلیارد تومان اعتبار در سفر رئیس جمهور به استان مصوب شد و همه شهرستان‌ها از این اعتبارات بهره‌مند خواهند شد بر اساس این مصوبات باید 50 هزار هکتار اراضی زهکشی و 500 کلاس درس تجهیز شود.

ضمیر گفت: 13 پروژه در سفر رئیس جمهور به آق‌قلا افتتاح شد که پروژه ملی تولید «ید» با سرمایه‌گذاری 80 میلیارد تومان و 150 شغل به بهره‌برداری رسید./فارس

انتهای پیام
نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: