پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۱۸۹۰
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۳
فوتبال قهرمانی مدارس کشور:
با آغاز مسابقات فوتبال قهرمانی دانش آموزی کشور جام شهدای مدافع حرم در بندرعباس دانش آموزان هرمزگانی با برد مقابل گیلان شروع کردند.

گیتی آنلاین به نقل از کمیته اطلاع رسانی مسابقات قهرمانی کشور ، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش هرمزگان با اعلام این خبر افزود: تیم دانش آموزان هرمزگان با آغاز مسابقات فوتبال قهرمانی مدارس کشور جام شهدای مدافع حرم در بندرعباس با برد مقابل گیلان با نتیجه 3 بر 2 کار خود را شروع کردند.

وی خاطر نشان کرد: تیم فوتبال دانش آموزی استان هرمزگان در دوره قبل این رقابتها که در سال 95 به میزبانی هرمزگان در بندرعباس برگزار شد به مقام قهرمانی دست یافت و به عنوان نماینده ایران در مسابقات جهانی جمهوری چک شرکت نمود و دربین 24 تیم شرکت کننده مقام نهم راکسب کرد.

شایان ذکر است : در نخستین روز از سی و ششمین دوره بازی های مرحله گروهی مسابقات فوتبال قهرمانی مدارس کشورجام شهدای مدافع حرم به میزبانی استان هرمزگان در بندرعباس 10 بازی برگزار شد . از گروه اول تیم خراسان شمالی 2 بر 1خراسان جنوبی را شکست داد. از این گروه تیم بوشهر با یک گل بر تیم البرز غلبه کرد.

از گروه دوم تیم قزوین در یک بازی برتر 2 بر 1 کهگیلویه و بویر احمد را از پیش رو برداشت . تیم های اصفهان و مازندران بدون باز کردن دروازه های یکدیگر با تساوی بدون گل بازی را به پایان بردند، در گروه سوم یک دیدار برگزار شد که در آن تیم شهر تهران 2 بر 1 از سد لرستان گذشت . در گروه چهارم شهرستان های تهران موفق شد با یک گل خراسان رضوی را شکست دهد. در بازی های گروه پنجم تیم هرمزگان با نتیجه 3 بر 2 گیلان را برد.

از همین گروه تیم های اردبیل و مرکزی به تساوی 1 بر 1 رضایت دادند. در گروه ششم هم تیم فارس با نتیجه 2 بر صفر از سد سیستان و بلوچستان گذشت و تیم آذربایجان شرقی 4 بر 3 همدان را شکست داد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: