پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۹۱۳
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۴
سردار ریحانی در ارتفاعات بازی دراز مطرح کرد:
گیتی آنلاین - کرمانشاه- فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) گفت: امنیت ایران در منطقه ای که دشمن موجب آتش افروزی در آن است نشانه اقتدار امنیتی است.
به گزارش گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه ، سردار بهمن ریحانی روز جمعه در مراسم افتتاحیه راهیان نور کشور که با صعود سراسری به ارتفاعات بازی دراز انجام شد، اظهار داشت: آنچه که مایه عزت و سربلندی ما در ایران اسلامی شده است، حضور آگاهانه و از روی تعهد بوده است.

وی گفت: ایستادگی مردم در دوره های مختلف زمانی در طول انقلاب اسلامی یک کتاب قطور است که نمونه آن را در ماه های اخیر در شهرستانهای همیشه مقاوم سرپل ذهاب، گیلان غرب، قصرشیرین، ثلاث باباجانی و همه جغرافیای زلزله بروز و نمود پیدا کرد. جایی که گرچه بناهای این منطقه لرزید اما اعتقاد و ایمان مردم استوار ماند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه ادامه داد: تا زمانی که این استواری و ایمان وجود دارد شتاب و آهنگ پیشرفت ملت ایران بیش از پیش خواهد بود.

وی افزود: حضور بزرگ مردم مشتاق در جغرافیای بازی دراز، حضور سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح در این نقطه مرزی و در این جمع پیام های مهمی به دوستان و دشمنان ایران اسلامی در منطقه دارد، پیامی از ایستادگی و مقاومت و امنیت و ادامه حرک به سمت آرمانهای شهدا...

ریحانی گفت: ایران فقط امنیت ندارد. کشور ما اقتدار امنیتی دارد. یعنی با وجود تهدیدات قابل توجه منطقه ای امن است و این موضوع با اینکه کشوری در یک منطقه امن امنیت داشته باشد متفاوت است.

وی تصریح کرد: تا زمانی که حضور مردم در صحنه را شاهد باشیم که به حمد خدا اینگونه خواهد بود، ایران اسلامی مایه عزت و سربلندی دوستان و خاری در چشم دشمنان خواهد بود.


منبع : خبرگزاری مهر

نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: