پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۹۲۵
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۱
با عنوان "هنوز پاییز است"
"هنوز پاییز است" عنوان تازه‌ترین آلبوم کیهان کلهر با همکاری "رامبرانت تریو" است که به‌زودی در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.
آلبوم "هنوز پاییز است" یکی از تازه‌ترین آثار کیهان کلهر (آهنگساز و نوازنده شناخته شده) است که محتوای آن بر اساس همکاری‌های متعدد این هنرمند با مجموعه "رامبرانت تریو" شکل گرفته است؛ ضمن اینکه از چندی پیش هم برنامه‌ریزی‌هایی انجام گرفته بود تا توسط مؤسسه "ساز آواز" آلبومی از اجراهای مشترک گروه با کیهان کلهر در ایران منتشر شود.
مجموعه "رامبرانت تریو" متشکل از رامبرانت فرایش نوازنده پیانو، تونی اورواتر نوازنده کنترباس و وینسنت پلژر نوازنده سازهای کوبه ای از سال ۲۰۱۱ فعالیت خود را با کیهان کلهر آغاز و از همان زمان تاکنون نیز کنسرت‌هایی متعددی را با این هنرمند در فستیوال‌های معتبر اروپایی برگزار کرده‌اند.
این مجموعه شهریور ماه سال ۹۶ نیز کنسرت مشترکی را در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار کردند که این برنامه‌ها نیز با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد.
آلبوم "هنوز پاییز است" با هنرمندی کیهان کلهر و "رامبرانت تریو" به‌زودی در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد. مرحله پیش فروش اینترنتی نسخه فیزیکی اثر نیز از روز دوشنبه (۱۵ بهمن ماه) در سایت تیوال آغاز می‌شود.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: