پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۹۲۶
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۹
از استان تهران تا آذربایجان شرقی
سینماهای حوزه هنری با بهترین تجهیزات فنی، صوتی و تصویری در 10 استان به استقبال سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر می روند.
به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، این نهاد هنری که در سال‌های اخیر جهت تقویت زیرساخت‌های سینمایی کمک شایانی به سالن سازی کرده است؛ در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر مطابق هرسال در شهرهای مختلف کشور میزبان سینما دوستان شد.
بر پایه این خبر؛ استان‌های تهران، خراسان رضوی، همدان، مازندران، لرستان، کرمانشاه، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی از جمله استان‌هایی است که در آن سینماهای حوزه میزبان علاقمندان جشنواره فجر هستند.
در این خبر آمده است؛ پردیس سینمایی هویزه مشهد، سالن‌های سینمایی قدس و فلسطین در همدان، سینما سپهر در ساری، سینما بهمن در بیرجند،  سینما استقلال در خرم آباد، سینما بهمن در زنجان، سینما آزادی در کرمانشاه، سینما انقلاب در ارومیه، سینما قدس در تبریز و همچنین پردیس سینمایی آزادی و سینماهای بهمن و استقلال در تهران از مراکزی هستند که علاقمندان به تماشای فیلم‌های جشنواره فجر می‌توانند از خدمات سالن‌ها بهره ببرند.
حوزه هنری با تاسیس موسسه بهمن سبز به یکی از نمادها و شاخص‌های بازسازی سینما در ایران تبدیل شده است و هر سال در استان‌ها و شهرهای مختلف ایران میزبان سینما دوستان خواهد بود.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: