پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۹۸۰
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۹
به مناسبت ایام الله دهه فجر
دکتر محمد خیری با صدور پیامی فرا رسیدن ایام الله دهه‌ فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

گیتی آنلاین-دکتر محمد خیری با صدور پیامی فرا رسیدن ایام الله دهه‌ فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام تبریک رئیس دانشگاه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
با درود بی‌پایان بر ساحت مقدس شهیدان انقلاب اسلامی و در رأس آن  امام شهیدان و تبریک ایام‌الله دهه فجر به محضر مقام معظم رهبری و آرزوی توفیقات بیشتر برای ملت شریف ایران اسلامی.

انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است.طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.

22 بهمن نه تنها نباید به عنوان روز پایانی یک رژیم سیاسی و آغازی بر حیات رژیم دیگر تلقی گردد. بلکه باید از آن به عنوان سرفصلی برجسته در تاریخ سیاسی ایران و نقطه‌ای عطف در روند مبارزات ملت ایران یاد کرد.

اینجانب ایام فرخنده دهه فجر، را به رهبر فرزانه انقلاب، تمامی ملت شریف و شهید پرور ایران و خصوصا جامعه دانشگاهی، تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن دعوت از اعضاء محترم علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه پیام نور هرمزگان برای حضور شکوهمند در راهپیمایی حماسی 22 بهمن، از پیشگاه حضرت احدیت، سعادتمندی و توفیقات روزافزون این ملت را آرزومندم.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: