پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۱۹۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
«پایگاه خبری گیتی آنلاین» بابت بازنشر خبرکذب مبنی بر «فروش پنهانی خودرو هاوال H2 » توسط شرکت بهمن موتور به نقل از «اندیشکده مطالعاتی تحریریه» عذرخواهی می کند چرا که بعد از تحقیق در اینباره به کذب بودن این خبر و عدم صحت آن پی برد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی گیتی آنلاین، شرکت بهمن موتور که از شرکت های خوشنام در ارائه خدمات به مشتریان است اخیرا آماج حملات رسانه ای شده و اخیرا اندیشکده مطالعاتی تحریریه در مقاله ای این شرکت را متهم به «فروش پنهانی خودرو هاوال H2» کرده بود.

در مقاله مزبور با عنوان «گستاخی بهمن موتور و عاقبت سرمایه اجتماعی، چرا با قانون‌شکنان برخورد کیفری نمی‌شود؟» به قلم «عطا بهرامی» آمده بود: «بررسی آمار کدال نشان می دهد که گروه بهمن بیش از تعهدات خود هاوال H2 تولید کرده و اگر فروش پنهانی رخ نداده باشد، مشکلی برای عمل به تعهدات خود ندارد. که متاسفانه تحت عناوین من‌درآوردی فروش پنهان اتفاق افتاده است.»

بر اساس تحقیقات میدانی خبرنگار حوزه خودرو گیتی آنلاین، باوجود تحریم های آمریکا که مشکلاتی را برای خودروسازان ایجاد کرده، شرکت بهمن موتور تمام تلاش خود را برای انجام تعهدات انجام داده و این تلاش ها ادامه دارد.

شرکت بهمن موتور تلاش کرده تا به هر شکل ممکن خسارات احتمالی به مشتریان را جبران کند و در اولین فرصت تعهداتش درباره خودروهای مشتریان را اجرا کند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
سعيد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
0
0
اميدواريم كه در عمل هم همين طور باشه و شركت بهمن موتور به تعهداتش بابت مشتريانش عمل كنه...
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: