پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۱۹۸۳
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲
همزمان با آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب؛
همزمان با سالگرد ورود رهبر کبیر انقلاب به میهن اسلامی پس از به صدا در آمدن بوق شناورها ، چندین پروژه ،عمرانی ،ورزشی و گردشگری با مجموع اعتبار 505000 ریال کنگ زنی و برخی هم به بهره برداری رسید.

گیتی آنلاین- همزمان با سالگرد ورود رهبر کبیر انقلاب به میهن اسلامی پس از به صدا در آمدن بوق شناورها ، چندین پروژه ،عمرانی ،ورزشی و گردشگری با مجموع اعتبار  505000 ریال کنگ زنی و برخی هم به بهره برداری رسید.
 در نخستین روز از آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور استاندار هرمزگان ،دوتن از نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار بندرعباس ،مدیران اجرایی و هیئت همراه ، طرح گردشگری بندر شهید حقانی با اعتبار 42 میلیارد تومان  با اشتغالزایی 51 نفر کلنگ زنی شد و پس از آن یک فروند اسکله  فراورده های نفتی (شهید حقانی) و یک فروند اسکله شناور ناجی (بندر شهید ذاکری ) افتتاح شد.

فریدون همتی در  آیین افتتاحیه  آغاز عملیات اجرایی طرح گردشگری،تفریحی و دریایی خورشید مکران گفت : با اجرای طرح های گردشگری دریایی  ،ظرفیتهای نهفته گردشگری استان رخ نمایان خواهد کرد.
 وی افزود : هرمزگان باید مرکز گردشگری دریایی کل کشور شود و مردم از قبل آن بهره مند شوند
وی همچنین از آغاز عملیات اجرایی  طرح گردشگری محله ی نخل ناخدا خبرداد و افزود : با کمک بخش خصوصی و حمایت نمایندگان  استان در صددیم که هرمزگان را به جایگاه واقعی خود در زمینه ی گردشگری نزدیکتر کنیم .
 
از دیگر پروژه های مورد بهره برداری این روز می توان به افتتاح زمین و سالن ورزشی (والیبال و بسکتبال )محله ی سید کامل و خیابان جدیدالاحداث طلابند  اشاره کرد.
 
گفتنی است :پس از آغاز عملیات اجرایی طرح گردشگری تعاونی خورشید مکران ،فعالان گردشگری کشور و اصحاب رسانه  از کشتی گردشگری و تفریحی سانی بازدید کردند
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان در حاشیه این برنامه طی سخنانی اقدامات سازمان بنادر برای توسعه زیرساخت های بندری و استانداردسازی ناوگان گردشگری دریایی این استان در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی را برای فعالان صنعت گردشگری کشور تشریح کرد

فعالان گردشگری کشور در ادامه این برنامه پس از لذت بردن از گشت دریایی مفرح، در بندر شهید باهنر حضور یافته و از بخش های مختلف کشتی اقیانوس پیمای سانی که در یکی از اسکله های این بندر پهلو گرفته بود، دیدن کردند.

ﺍﯾﻦ ﮐﺸﺘﯽ به منظور ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻭ ﻓﺮﺍﻫﻢ ﮐﺮﺩﻥ ﺳﻔﺮ ﺩﺭﯾﺎﯾﯽ ﺍﯾﻤﻦ ﺑﺮﺍﯼ ﮔﺮﺩﺷﮕﺮﺍﻥ و مسافران در مسیر دریایی بین بندر شهید باهنر- شارجه کشور امارات فعال است. علاوه بر این، کشتی سانی در زمینه گردشگری دریایی منطقه خلیج فارس ﺑﺮﺍﯼ ﺳﻔﺮﻫﺎﯼ کوتاه‌مدت ﭼﻬﺎﺭ ﺗﺎ ﻫﻔﺖ ﺭﻭﺯﻩ ﺩﺭﯾﺎﯾﯽ نیز قابل استفاده ﺍﺳﺖ.
 اله مراد عفیفی پور تصریح کرد : کشتی سانی دارای ظرفیت حمل ۴۱۸ مسافر با شرایط خاص در پنج کلاس است که مسافران می توانند نوع خدمات مدنظر را انتخاب کنند.
وی وجود ؛ﺳﻪ ﻫﺰﺍﺭ ﻭ ۵۰۰ ﻣﺘﺮﻣﺮﺑﻊ ﻓﻀﺎﯼ ﺭﺳﺘﻮﺭﺍﻧﯽ، کافی‌شاپ، ﺍﺳﺘﺨﺮ ﻭ ﺳﻮﻧﺎ، دو ﺳﺎﻟﻦ ﺳﯿﻨﻤﺎ، ﮐﺘﺎﺑﺨﺎﻧﻪ، ﺍﺗﺎﻕ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ، ﺳﺎﻟﻦ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭﯼ ﻫﻤﺎﯾﺶ ﻭ ﺍﺗﺎﻕ ﺑﺎﺯﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﻮﺩﮐﺎﻥ ﻭ ﺁﺷﭙﺰﺧﺎﻧﻪ ﺍﺯ جمله ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﺍﯾﻦ ﮐﺸﺘﯽ قلمداد کرد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: