پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۰۱۰
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۶
در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛
گیتی آنلاین- کرمانشاه - صبح امروز مراسم رونمایی از کتاب قاصدکهای مهر با حضور مسئولین شهرستان هرسین ، اصحاب فرهنگ و هنر ، شاعرانی از سراسر کشور و جمعی از مردم در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
اختصاصی گیتی آنلاین
صبح امروز مراسم رونمایی از کتاب قاصدکهای مهر با حضور مسئولین شهرستان هرسین ، اصحاب فرهنگ و هنر ، شاعرانی از سراسر کشور و جمعی از مردم در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه از شهرستان هرسین ، کتاب قاصدکهای مهر ،مجموعه داستانهای کوتاه،دلنوشته‌ها و اشعاری است که طی فراخوان نویسندگان،تشکل‌های فرهنگی،گروههای ادبی،دانشگاه و...از سراسر کشور توسط دکتر محسن جباری هرسینی گردآوری و چاپ گردید.
این کتاب ۴۰۰صفحه‌ای که در ۳فصل و با محتوای متنوع گردآوری شده است بیش از ۱۰۹اثر از ۷۰نویسنده را در خود جای داده است.
لازم بذکر است که کار ویراستاری این اثر بر عهده دکتر گنجوری و طراحی جلد کتاب را سرکار خانوم خندان‌دل عهده‌دار بودند.

دکتر محسن جباری هرسینی متولد سال ۱۳۶۵،دانشجوی مقطع دکتری،مدرس دانشگاه و مولف چندین کتاب در زمینه‌های مختلف،سردبیر گاهنامه تاریخی نغمه و ساکن هرسین میباشد.
ایشان در گفتگویی هدف از گردآوری و چاپ کتاب قاصدکهای مهر را ایجاد یک "میتوانم" ذهنی در اشخاص عنوان نمود و گفت: برخی افراد بدلیل اعتماد بنفس پایین و فقدان انگیزه در به نمایش گذاشتن استعداد و توانایی خود به مشوق؛تحلیل؛انگیزه و جرقه ای نیاز دارند و تمام سعی ما ایجاد این فضا در ذهن نویسنگان برای ارائه مطلب بوده است.
محسن جباری در ادامه افزود: من نویسندگان این کتاب را به قاصدک‌هایی تشبیه کرده‌ام که پیام آور مهر هستند،البته محتوای کتاب نیز برگرفته از همین دیدگاه بوده و اشاره ای به فصل پاییز و اتمام کار گردآوری آثار نیز دارد.
از دیگر آثار دکتر محسن جباری میتوان به چندین کتاب در زمینه‌های تاریخی و هنری و مقالات مختلف اشاره کرد...کتاب بررسی ادیان و مذاهب عصر صفوی،کتاب آئین رستگاران_آئین آخر،کتاب عاشقان خاتم(اُحُد_آنچه‌در موته گذشت) و کتاب کریم لک که در دست چاپ است و سعی بر معرفی کریم خان زند طبق آنچه سزاوار اوست دارد.

دکتر جباری در پایان سخنان خود ضمن تشکر از دکتر اجرایی‌امام‌جمعه‌هرسین، شاه‌آبادی‌فرماندار‌،محمدی‌فرماندهی‌سپاه‌ناحیه‌، هدایت حدادی و جناب عسگرپور ریاست شورای شهر ، خواستار یاری رساندن و حمایت هر چه بیشتر مسئولین به اهل قلم شدند،چرا که این حمایتها میتواند ناجی افکار جوانان باشد و از انحراف آنها جلوگیری کند.

این مراسم با رونمایی از کتاب و قرائت اشعار توسط شاعران بنام شهر و کشور به کار خود خاتمه داد

نویسنده:زهرا مرادیان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: