پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۰۹۲
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۲
امام جمعه تربت‌جام
حجت الاسلام طاهری گفت: دشمنان بدانند انقلاب از الان شروع شده و هجمه ها قوت گرفته و ‌بدانید با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲بهمن فتنه های دشمنان خنثی می شود
به گزارش گیتی آنلاین از تربت جام، حجت الاسلام«محمدجوادطاهری» در همایش بزرگ اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی با تبریک چهلمین سال پیروزی انقلاب با اشاره به دستاوردهای نظام گفت: دشمنان انقلاب اسلامی اعتراف دارند که روز به روز جسارت ایران بیشتر می شود و آمریکا رو به افول است و ‌وحشت در ‌دل آمریکا و اسرائیل افتاده است و امروز ‌نا امن ترین کشور درجهان رژیم صهیونیستی است.
 
امام جمعه تربت جام با بیان اینکه دشمن عملکرد ما را ارزیابی می کند و با مشکلات اقتصادی که داریم به دین برگردیم و اقتصاد مقاومتی را تقویت کنیم ، اظهارداشت:دشمنان بدانند انقلاب از الان شروع شده و هجمه ها قوت گرفته و ‌بدانید با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲بهمن فتنه های دشمنان خنثی می شود.
 
در ادامه مراسم هم «ابوطالب جوان» با ابراز گلایه از برخی از مغازه داران که از نصب یک پرچم خودداری کردند گفت: اصناف از ابتدای انقلاب همراه امام و انقلاب بوده و‌ هستند، اصناف پشتیبانی قوی از آرمان ها و دستاوردهای انقلاب دارند اما الان برخی از مغازه داران حتی یک پرچم هم نصب نکردند که جای گلایه دارد.
 
فرمانده سپاه تربت جام با اشاره به اینکه به برکت انقلاب اسلامی، شهدا، امام و رهبری و پشتیبانی ملت امروز از امنیت پایدار برخورداریم و قدر این نعمت الهی را همه باید بدانیم، گفت:همه ما سرسفره انقلاب و شهدا نشستیم و از ابتدای انقلاب اصناف در صحنه و میدان بودند و این روند باید ادامه پیدا کندو نصب یک پرچم سردرب مغازه کوچکترین کاردر اعلام همراهی با انقلاب است.
 
«مرتضی حمیدی» هم در این مراسم با قدردانی از همراهی کسبه در پیروزی انقلاب و حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب گفت: پشتیبان اصلی انقلاب امام و رهبری توده مردم و اصناف هستند و اصناف رسالت سنگینی بردوش دارند.
 
فرماندار تربت جام افزود:همراهی بازاریان در مبارزه با مشکلات اقتصادی بسیار مهم است و مدیریت و تنظیم بازار در دست خود بازاریان است البته تعداد معدوی هم نمی خواهند رعایت کند که آنها هم باید همراه شوند کار به جایی نخواهند برد.
 
وی اظهارداشت:بازاریان بداند که در معرض امتحان قراردارند و همه کمک کند مثل همیشه سربلند و پیروز شویم و یکبار دیگر با حضور پررنگ در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن را ناکام بگذاریم.
نویسنده:علیرضافیروزی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: