پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۱۱۰
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۳
محمود سالاری مطرح کرد:
فرماندار رامیان گفت::ما دستگاههای اجرایی به عنوان خدمت گذار مردم وظیفه داریم شرایطی مهیا کنیم تا مردم با خیر و خوشی در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضور پیدا کنند.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین ؛ فرماندار رامیان درهماهنگی راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان رامیان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و عرض تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت : 22 بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی هر ساله با علاقه برای اعلام حضور و تاکید بر اهداف اولیه انقلاب هر ساله برگزار می شود و این مراسم برای ما خاطره انگیز است.


وی تصریح کرد:ما دستگاههای اجرایی به عنوان خدمت گذار مردم وظیفه داریم شرایطی  مهیا کنیم  تا مردم با خیر و خوشی در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضور پیدا کنند.

فرماندار رامیان عنوان کرد:معتقدم هر مسلمانی که به کشور ایران و انقلاب اسلامی علاقه دارد باید  در صحنه حضور داشته باشد حتی اگر کسی پیدا شود که این دو  را باور نداشته باشد باید به احترام مردم و اکثریت رای باید در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کند بخصوص امسال که دشمنان انقلاب اسلامی دست به دست هم داده و از تمام ظرفیت ها از پول ، یار گیری ،تحریم  ، تحمیل  برای دلسرد کردن مردم از این انقلاب  استفاده کردند و برای اینکه توطئه آنها خنثی شود ضمن اینکه موظفیم خود و خانواده ما در صحنه باشند و از سایر مردم دعوت کنیم تا در این مراسم حضور پیدا کنند.

سالاری با بیان اینکه نظام و انقلاب برکات فراوانی برای ما داشته است خاطر نشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی برای تحقیر مردمی که در راه پیمایی شرکت می کنند مسائل و حواشی متعددی را پمپاژ می کنند که این موضوع تازگی دارد و نباید از گفته های آنها واهمه و ترس داشته باشیم و به هر شکلی باید در مراسمات دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا کنیم.

امام جمعه شهر رامیان در این جلسه اظهار داشت : آمریکا و رژیم صهیونیستی تمام توطئه ها و ترفندها را بر علیه تمام مسلمانان و ملت ایران بکار گرفتند که با عنایت الهی خنثی می شود و یکی از آنها تحقق چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بود .

حجت الاسلام طاهری با اشاره اینکه امروز هر چه داریم از برکت اسلام و  انقلاب و  رهبریت اسلام است افزود: ان شاءالله امسال بتوانیم یک برنامه با شکوه و با عظمت داشته باشیم طوری که پیش بینی های آمریکا برای خودشان را تحقیر و برای نظام اسلامی و حاکمیت اسلامی عزتمند باشد.

وی با بیان اینکه تمام ارگان ها ، نهاد ها و مردم  آمادگی حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن را دارند خاطرنشان کرد:علی رغم مشکلاتی که در جامعه ما وجود دارد امیدواریم امسال حضور خوبی را داشته باشیم و همه ما باید سعی کنیم فرمایشات مقام معظم رهبری را سر لوحه رفتارمان قرار دهیم .

خبرنگار : رحمت الله گلستانی
انتهای پیام/*
نویسنده:رحمت الله گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: