پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۱۳۰
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
قائم مقام سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به برگزاری جشنواره شمعدونی گفت: به منظور زیباتر شدن نمای ساختمان ها و با مشارکت سرای محلات این جشنواره برگزار خواهد شد.

به گزارش گیتی‌آنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران؛ کیهان محمدخانی در دومین جلسه توجیهی جشنواره شمعدونی با بیان اینکه این جشنواره با همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برگزار می شود، گفت: هیچ اتفاقی در شهر تهران رخ نمی دهد مگر اینکه شهروندان در آن سهم‌زیادی داشته باشند.

وی افزود: اگر مردم با مجموعه مدیریت شهری همکاری و مشارکت داشته باشند می توانیم‌ اقدامات مفید و موثری در شهر تهران انجام دهیم‌.

قائم مقام سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به برگزاری جشنواره شمعدونی یادآور شد: نقش سرای محلات در برگزاری این جشنواره بسیار مهم است به همین خاطر برای بهتر برگزار شدن چنین رویدادی، نیازمند همکاری سرای محلات هستیم.

به گفته محمد خانی باید از ظرفیت و پتانسیل های سازمان فرهنگی و هنری شهر تهران نیز برای بهتر برگزار شدن این جشنواره استفاده کرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سازمان زیباسازی به منظور استقبال از چهلمین سال پیروزی انقلاب و همچنین بهار ۹۸ برنامه های زیادی در دستور کار دارد، تصریح کرد: درصدد آن هستیم تا بهترین برنامه ها را برای مردم به نمایش بگذاریم. همچنین به منظور افزایش فرهنگ عمومی تبلیغات خوبی در شهر تهران اکران خواهد شد.

قائم‌مقام‌سازمان زیباسازی شهر تهران ادامه داد: در حوزه نورپردازی نیز فعالیت زیادی در سطح شهر تهران انجام خواهد شد. امیدواریم چهره شهر با گسترش نور هر روز زیباتر شود.

محمدخانی با تاکید بر برنامه های سازمان زیباسازی در ایام نوروز، گفت: امسال بهار متفاوت تری در شهر تهران شاهد خواهیم‌بود. شهروندانی که به تهران سفر می کنند امسال چهره شهر را متفاوت تر از گذشته خواهند دید.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: