پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۱۳۸
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مجموعه برنامه هایی مانند برگزاری نمایشگاه مطبوعات، شب های خاطره گویی انقلاب، برگزاری کلاس های فرهنگ شهروندی در خانه فرهنگ شهرداری برنامه ریزی و اجرا شد.
به گزارش گیتی آنلاین  سید علی حسینی شهردار تربت جام در این مراسم با اشاره به رشادت ها و جان فشانی هایی که در بهمن 57 توسط مردم ایران اسلامی و بخصوص تربت جام صورت گرفته بود، این انقلاب به پیروزی رسید و پرچم انقلاب برافراشته گردید.
وی در ادامه به اقدامات فرهنگی شهرداری پرداخت و راه اندازی خانه فرهنگ شهرداری را از این برنامه برشمرد و افزود: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب تعداد 60 پروژه با بیش از 90 میلیارد ریال افتتاح و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب مردم این شهر از آن بهره مند شدند.
درا دامه مراسم، دکتر هاشم بهرامی نیا، عضو شورای اسلامی شهر تربت جام به برکات و خدمات نظام و انقلاب در این چهل ساله اشاره کرد و اقدار ایران در سطوح بین المللی را از بزرگترین دستاوردهای انقلاب برشمرد و افزود: برگزاری نمایشگاه مطبوعات خانه فهرنگ شهرداری نشانه بارز آزادی بیان است که از بزرگترین دستاوردهای انقلاب برای مردم به شمار می آید.
در ادامه این محفل فرهنگی معنوی حاضرین پای خاطرات غلامرسول فکوری، فرزند و برادر شهیدان فکوری که از شهدای بهمن 57 این شهرستان بود نشستند. فکوری در این مراسم از ناگفته ها و خاطرات بهمن 57 تربت جام گفت.
رونمایی از 3 کتاب فرهاد ساربانی، نویسنده ای که نگهبان ساختان بود، آخرین برنامه این مراسم بود که چاپ سوم کتاب دست‌نوشته‌های یک نگهبان ساختمان، رابینسون اولین رمان یک نگهبان ساختمان و سفرهای شگفت‌انگیز یک نگهبان ساختمان با حضور مسئولین رونمایی و از نویسنده این کتب تجلیل شد.
خبرنگار: علیرضاسروی
نویسنده:علیرضاسروی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: