پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۱۴۰
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸

ده ها طرح در گرامیداشت دهه مبارک فجر در مناطق مختلف آذربایجان شرقی به بهره برداری رسید.

در شهرستان هریس واحد آردسازی با تولید سالانه 100هزار تن و اشتغالزایی برای 50 نفر و طرح های عمرانی شهرداری هریس از جمله آسفالت ریزی خیابان های شهید مدنی و انقلاب و کفپوش خیابان های سطح شهر به بهره برداری رسید.
برای اجرای این طرح ها بیش از 157 میلیارد ریال هزینه شده است.
14 طرح عمرانی هم با هزینه کرد 100 میلیارد ریال در شهرستان مراغه به بهره برداری رسید.
این طرح ها شامل سالن ورزشی و گلخانه دانشگاه پیام نور، مدرسه خیرساز رحیمیان، اصلاح شبکه آبرسانی شهری به طول 8 کیلومتر، سه طرح آبرسانی روستایی، پنج طرح توسعه شبکه برق شهری و روستایی و دو طرح توانبخشی بهزیستی است.
بهره برداری از 5 طرح عمرانی هم در بخش ترکمانچای میانه از جمله آسفالت تهاتری روستای صومعه علیا، طرح هادی شهر ترکمانچای و بهسازی و نوسازی 60 واحد مسکونی روستایی با هزینه کرد بیش از 74 میلیارد ریال آغاز شد.
35 طرح عمرانی هم با هزینه کرد حدود 63 میلیارد در شهرستان خداآفرین افتتاح شد.
سامانه پخش دیجیتال تلویزیونی در 19 ایستگاه، طرح هادی 4 روستا، گازرسانی به 25 روستای بخش منجوان، مجتمع آبرسانی قلی بیگلو و تأمین آب آشامیدنی 15 روستای بخش گرمادوز، مدرسه دارالقرآن روستای لاریجان، گاوداری شیری 10 رأسی و نصب دستگاه هوشمند اختلال یابی شبکه برق رسانی از جمله این طرح هاست.
طرح های شهرستان بستان آباد شامل ساختمان آموزشگاه صنایع دستی با اشتغالزایی برای 10 نفر، طرح هادی روستاهای کرگان و قزلجه میدان، واحد تولید عصاره گیاهان دارویی و همچنین واحد تولید قارچ خوراکی در روستای سعیدآباد با اشتغالزایی برای بیش از 10 نفر با هزینه کرد 43 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
در شهرستان اهر هم چند طرح عمرانی شامل سیستم روشنایی ورودی شهر اهر از سمت جاده اهر – تبریز به طول 3 کیلومتر، سالن بدن سازی و خط 20 کیلو ولت و پست توزیع هوایی با هزینه کرد 37 میلیارد ریال افتتاح شد.
بهره برداری از طرح های آب و فاضلاب شهر جدید سهند شامل تامین آب آشامیدنی فاز سه سهند و فاضلاب این فاز با هزینه کرد بیش از 25 میلیارد ریال آغاز شد.
۱۲ طرح عمرانی در شهرستان شبستر از جمله احداث و اصلاح خط ۲۰ کیلو ولت و ۴۰۰ ولت دو مداره مسکن مهر شبستر و بندر شرفخانه و همچنین سیستم روشنایی ورودی شبستر و نصب و جابجایی ترانس برق در نقاط مختلف این شهر با هزینه کرد ۲۱ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
بهره برداری از طرح های آموزشی - عمرانی ایلخچی هم شامل یک باب مدرسه استثناییِ ۶ کلاسه و کارگاه فنی هنرستان مرادیلر ایلخچی در شهرستان اسکو آغاز شد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: