پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۱۴۲
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، اخلاص و ساده زیستی را شاخصه مهم نیروهای انتظامی برشمرد.

اخلاص و ساده زیستی، شاخصه نیروهای انتظامی

 نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در مراسم  معارفه فرمانده انتظامی جدید آذربایجان شرقی گفت: نیروهای انتظامی باید پاکدستی و ساده زیستی، پرهیز از اشراف گری، دفاع از مظلومان  و شجاعت و ایثار را سرلوحه کار خود قرار دهند و در این راه کوشا باشند.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم افزود: نیروهای انتظامی باید همواره تفکر انقلابی داشته و با این روحیه وارد عمل شودند، ضمن این که باید همواره ولایت مدار و آزاد باشند.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی هم در این مراسم گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب نیروی انتظامی، ویترین نیروی مسلح در کشور است و به حق نیروهای این نهادِ مردمی برای آسایش و امنیت مردم و همچنین دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب، جانانه خدمت می کنند.

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری افزود: خداوند را شاکریم که حافظ یکی از بهترین نعمت های مردم یعنی امنیت هستیم و کارکنان ناجا در این راه پر پیچ و خم  با شتاب حرکت می کنند و همواره در کنار مردم بوده و یار و یاور آنان هستند.

در این مراسم سردار حسین عبدی به عنوان فرمانده انتظامی  جدید آذربایجان‌ شرقی معرفی و از خدمات سردار محسن حسن‌ خانی، تجلیل شد.

سردار حسین عبدی پیش از این فرماندهی انتظامی استان اردبیل را عهده دار بود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: