پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۱۴۴
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۶
سردار جعفری:
زاهدان - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عمده فعالیت های سپاه پاسداران مردمی و برای مردم است.
به گزارش گیتی آنلاین _ سردار محمدعلی جعفری ظهر امروز در مراسم افتتاح طرح مردمی ۲۱۰۰پروژه دامی کشور در زاهدان اظهار داشت: یکی از دستاوردهای انقلاب محرومیت زدایی و رسیدگی به مناطق کمتر برخوردار است.
   وی گفت:در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب قرار داریم و دشمن در طول این چهل سال هیچگاه در دشمنی با ملت ایران کوتاهی نکرده است.
  وی افزود: محرومیت زدایی و فقرزدایی یکی از راههای مقابله با این دشمنی ها و ترفند ها است و خوشبختانه سپاه در این بخش اقدامات موثر و ارزشمندی را در مناطق دور افتاده کشور عملیاتی کرده است.
وی بیان کرد:مردم مرزنشین، حاشیه نشینان ، نیازمندان و اقشار آسیب پذیر در هر نقطه ای از کشور ساکن باشند از خدمات سپاه بهره مند می شوند و این مهم از اهداف والای انقلاب است که مردم داری و مردم یاری را در اذهان تداعی می کند.
 فرمانده سپاه پاسداران ادامه داد: آبادانی و محرومیت زدایی و کمک به تولید و اشتغال به رفع فقر در جامعه منتهی می شود .
وی گفت: عمده فعالیت های سپاه پاسداران مردمی و برای مردم است و در این راستا این طرح در جهت کمک به مردم به ویژه روستائیان عزیز اجرایی می شود.
 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: این طرح با مشارکت مردم و بسیج سازندگی برنامه ریزی شده است که بسیج سازندگی با شناخت نیازهای روستائیان با اجرای این طرح به کمک معیشت مردم شتافته است.
 وی ادامه داد: مهمترین چالش های تولید دام در کشور مدیریت زنجیره ای تامین، عدم توجه کافی به نقش مردم در تولید دام و بالا بودن بهای تمام شده گوشت و تاثیرپذیری آن از نوسانات قیمت ارز به دلیل واردات مواد اولیه خوراک دام است.
 سردار جعفری با اشاره به اینکه با هدف کمک به تولید و اشتغال تاکنون این طرح در ۱۵ استان کشور اجرایی شده است، گفت: در تلاشیم تا این ۲۱۰۰ واحد در آینده به ۲۱ هزار واحد برسد تا علاوه بر تامین گوشت کشور به صادر کننده گوشت نیز تبدیل شویم.
. وی با اشاره به اینکه با اجرای این طرح ضمن تولید گوشت مورد نیاز اشتغال نیز در مناطق روستایی ایجاد می شود، تصریح کرد: در قالب این طرح به هر دامدار ۱۵ راس گاو تعلق می گیرد و همچنین به هر دامدار ۸۰ میلیون تومان وام نیز پرداخت می شود که بر اساس پیش بینی ها درآمد متصور برای یک خانوار روستایی در این طرح ماهانه بین ۸۰۰ تا یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: