پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۱۶۰
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۶
مدیرشورای انقلابیون خراسان رضوی:
مدیریت شورای انقلابیون خراسان رضوی با تأکید بر اینکه شهدا ضامن انقلاب هستند گفت: ملاک انسانهای بزرگ اطاعت محض از ولی فقیه است و شهدا در عمل ثابت کردند و امام را تنها نگذاشتند

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی گیتی آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین نیک بین که ظهر امروز چهارشنبه در یادواره 16شهید روستای رونج از توابع بخش مرکزی شهرستان تربت جام سخن می گفت افزود: شهدا،  انقلاب و نظام را با نام ایران و اسلام ثبت کردند و انقلاب ما در ابتدا همچون خانه ای قولنامه ای بود و شهدا 8سال دفاع مقدس با خون خود توانسته اند کوچه ها و میادین شهرها با نام خود ثبت کردند و قطعا این انقلاب با انقلاب مهدی ثبت خواهد شد.
وی گفت: شهدا سرباز ولایت بودند و با وجود چنین شهدای انقلابی سقوط نخواهد کرد و مشکلات کنونی جامعه از انقلاب نیست بلکه از مدیران غرب زده و مادی گرا بوده و همین مسئولین بارها قطار انقلاب تا لبه پرتگاه سقوط پیش بردند اما مردم و رهبری حفظ کردند.
مدیریت شورای انقلابیون خراسان رضوی در این مراسم اظهارداشت: مردم باید در انتخاب مسئولین در انتخابات بیشتر دقت کنند تا منافع اسلام و منویات  مقام معظم رهبری فراموش نشود و مردم دقت کنند تا مسئولین آخوربین  و دور اندیش را انتخاب نکنند تا مشکلات برای جامعه ایجاد نشود.
وی گفت: همه ما باید در هنگام مسئولیت هموچون شهیدان به آخرت توجه داشته باشیم و هم اول و آخر کار را بدرستی بیندیشم که منجر به پشیمانی نشود.
حجت الاسلام والمسلمین نیک بین در ادامه افزود: اسلام رویش قشنگی دارد همچون شهدا که فرجام  محور بودند اما نباید فراموش کرد در تاریخ پر است از انسانهایی که اول صبح مسلمان می شدند و آخر شب کافر و از چنین شخصیت هایی  تعجب نکنید.
به گزارش خبرنگار ما ؛ در پایان مراسم مزار شهدا با حضور مردم و.مسئولین غبار روبی شد.

نویسنده:علیرضافیروزی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: