پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۲۱۸۰
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
حزب مستقل و اعتدال ایران با صدور بیانیه ای از عموم هموطنان درخواست کرد تا با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بر وحدت ملی تاکید کنند.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از کمیته اطلاع رسانی و ارتباطات حزب مستقل و اعتدال ایران این حزب در رابطه با راهمیمایی ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ با صدور بیانیه ای از عموم مردم ایران اسلامی دعوت کرد تا با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ و با وحدت و اتحاد بین آحاد ملت، امریکای عهد شکن و صهیونیست جنایتکار را محکوم و جلو غارتگران بیت المال و همچنین گرانفروشان در مملکت گرفته شود.

در بیانیه حزب مستقل و اعتدال ایران خواسته شده تا از جوانان انقلابی کشورمان که برای ریشه کن کردن مفاسد اقتصادی و اجتماعی در تلاش هستند، حمایت گردد تا خادم و خاین مشخص و جای مال برده و مال باخته در جامعه عوض نشود
یکی از ویژگی های انقلاب ما رحماء بینهم و اشداء علی الکفار است یعنی وحدت و عدم تفرق جزو بداهی ترین و اصلی ترین واژه هایی بود که حضرت امام به کار بردند و عمل کردند و در هیچ یک از فرمایشات مقام معظم رهبری هم نیست که به مقوله وحدت پرداخته نشود. نکته دیگر این است که در قانون اساسی هم تاکید بر وحدت و اتحاد شده است. 
در کشور اصول مشترکی را بین اقوام مختلف داریم. با این که ممکن است از لحاظ مذهبی اختلاف نظرهایی هم داشته باشیم مثل اهل سنت و اقلیت های مذهبی ولی در اصول اساسی انقلاب و تآکید برای اصلاح کشور، اشتراک داریم. 
وحدت و اتحاد جزو اصلی ترین جهت گیری های انقلاب هست.
و عدم تفرقه ولا تفرقوا جزو امور اولیه این حرکت انقلابی بوده است و آنچه که انقلاب ما را دراین چهل سال حفظ کرده، در واقع وحدت و اتحاد و یگانگی است که بین مردم ما وجود دارد. هر چند که مردم نسبت به برخی از روش ها در اداره کشور به ویژه ضعف دولت در امور گرانی و نابسامانی مایحتاج عمومی مردم و ضعف مجلس در تدوین قوانین بازدارنده برای رفع مشکلات عدیده جامعه و ضعف قوه قضاییه در رابطه با مفاسد اقتصادی و حتی در برخی موارد عدم حمایت از جوانان انقلابی در راستای کشف مفاسد به طوریکه گاها جای مال برده و مال باخته در محضر قاضی عوض شده است، نقد داشته و دارند ولی همواره وحدت خود را حفظ کرده اند و راهپیمایی هایی که در زمان های مختلف برگزار می شود به خصوص راهپیمایی 22 بهمن خواهیم دید که این انتقادات باعث نخواهد شد که خللی در اتحاد عمومی ما به وجود بیاید و لذا حزب مستقل و اعتدال ایران نیز از آحاد مردم عزیز تقاضا دارد به صورت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت و درعین حال از انتقاد سازنده و بازدانده در رابطه با همسویی دشمنان خارجی و دشمنان داخلی کوتاهی ننمایند.
حزب مستقل و اعتدال ایران
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: