پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۱۸۳
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۳
با حضور وزیر ورزش در سالن امام (ره)
گیتی آنلاین-کرمانشاه-مراسم افتتاحیه جام بین المللی تختی عصر امروز با شکوه خاصی برگزار شد ...شد.

مراسم افتتاحیه جام بین المللی تختی عصر امروز با شکوه خاصی برگزارشد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین از کرمانشاه استاندار کرمانشاه در این مراسم پشت تریبون قرار گرفت و ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی به مهمانان و ورزشماران حاضر در این رقابتها بیان کرد
در آستانه چهلمین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی افتخار آن را داریم میزبان جام بین المللی تختی باشیم.
بازوندبار دیگر از مردم ایران بخاطر حمایت ها وپشتیبانی های زمان زلزله از مردم کرمانشاه قدردانی کرد و این همدلی و همبستگی را در جهان بینظیر خواند.
بازوند ابراز امیدواری کرد برای مهمانان مردم کرمانشاه درایام این رویداد مهم خاطره خوش رقم بخورد.
مهمان ویژه این مراسم مسعود سلطانی فر وزیر ورزش وجوانان بود که بهمراه نمایندگان مجلس  واستاندار در سالن امام شهر کرمانشاه حاضر شد.
وزیر ورزش و جوانان کیفیت این دوره از رقابت ها را عالی توصیف کرد و گفت :  کرمانشاه در تمام رقابت های مهمی که بعنوان میزبان حضور داشته است توانسته است به شایستگی عمل کند و در این رویداد هم که از نزدیک  نظاره گر بودم این شایستگی را دیدم.
وی گفت : کرمانشاه همواره مهد کشتی ایران بوده است و تماشاگران خونگرم و پر شور کرمانشاهی در تمامی رقابت های کشتی خصوصا در جام تختی و جام جهانی هیجان و کیفیت رقابت ها را دو چندانروز کردند که در کشور بی نظیر است. 
سلطانی فر تاکید کرد با توجه به پروژه های خوبی که در استان کرمانشاه در دست احداث است این استان شانس برگزاری رقابت های جام جهانی کشتی و رویدادهای مهم دیگر را دارد و این توانایی در میزبانی جام جهانی کشتی 2017 به خوبی دیده شد و سیاست وزارت ورزش نیز بر اساس همین توانمندیها است که میزبانی  رویدادهای مهم را به استانهای توانمند بدهد.

در ادامه این مراسم هنرنمایی باستانی کاران و انجام حرکات نمایشی باستانی شور و هیجان خاصی را در بین تماشاگران ، کشتی گیران و مسئولین بوجود آورد و مراسم  افتتاحیه را دیدنی تر کرد.
در پایان مراسم افتتاحیه تجلیل از زحمت کشان عرصه کشتی برگ زرین دیگری از این مراسم بود که ورق خورد.
اما پس از برگزاری افتتاحیه رقابت های دیدنی کشتی گیران آغاز شد که رضا افضلی وحامد رشیدی برای فینالیست شدن یک دیدار خانگی برگزار کردند.
 هرچند رشیدی شروع خوبی داشت وبا ۲ امتیاز میدان دار شد اما در ادامه این رضا افضلی بودکه با امتیاز عالی پیروز میدان شد وبه فینال راه یافت.
یداله محبی کشتی گیر۱۲۵کیلوگرم کرمانشاهی نیز با اقتدار بر طارمی غلبه کرد وبه دیدار پایانی راه یافت.
ارشک محبی سومین کشتی گیر کرمانشاهی بود که با هوشیاری و اداره کشتی حریف گرجستانی خود را  با نتیجه ۴بر ۲شکست داد وبه فینال راه یافت.
حریف ارشک محبی قهرمان جهان در رده امید بود که در مقابل محبی نتوانست عرض اندام کند.
بهمن تیموری کشتی گیر دیگر کرمانشاهی تیم ایران دروزن۷۴کیلوگرم بود که با نتیجه ۸ بر ۰ سواد کوهی را شکست داد وچراغ سبز فینالیست شدن به او چشمک زد.
نویسنده:کیومرث پاشایی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: