پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۲۱۳
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۴
فرمانده سپاه شهرستان آزادشهر گفت: انقلاب اسلامی امروزه در اوج اقتدار است و دشمن سعی دارد گذشته این انقلاب را پاک کرده و مردم و مسئولان کشور را به آینده ناامید کند.
به گزارش گیتی آنلاین از آزادشهر، سرهنگ محمود علیخانی در مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهارداشت: هر فتنه و دشمنی در کشور نشانه نفوذ است و دشمن طرح‌هایی را پیاده می‌کند تا  این طرح‌ها در سال 98 به نتیجه برسد.

وی افزود: متاسفانه در این طرح‌ها از برخی شخصیت‌های انقلابی استفاده می‌شود که سال‌ها در کنار امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب بودند. دشمن قصد دارد از این طریق انقلاب اسلامی را بدون دستاورد و بی‌تاثیر قلمداد کند و بین مردم و مسئولان فاصله بیندازد.

فرمانده سپاه شهرستان آزادشهر بیان داشت:استراتژیک دشمن برای براندازی انقلاب اسلامی از سال 93 آغاز شده و برای  بد جلوه دادن وضعیت اجرایی،  اداری و ساختاری ایران کار می کنند و در این مسیر هدفشان مسئولان، مردم و نخبگان جامعه است. باید همه اقشار جامعه هوشیار و بیدار باشند و همواره با نصایح و رهنمودهای مقام معظم رهبری بتوانند این توطئه ها را از بین ببرند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی امروزه در اوج اقتدار است و دشمن سعی دارد گذشته این انقلاب را پاک کرده و مردم و مسئولان کشور را به آینده نا امید کند.

سرهنگ علیخانی گفت: امروز انقلاب اسلامی ما منحصر به مرز جغرافیایی ایران نیست و نیروهای مقتدر ما در خاک سوریه و لبنان دشمن را وادار به عقب نشینی کردند که این موضوع برای ابرقدرتی مانند آمریکا غیرقابل هضم است به همین جهت  در اتاق های فکر خود درصدد براندازی نظام جمهوری اسلامی است.

وی یادآور شد: عزت و اقتدار انقلاب اسلامی مرهون خون شهدا است و ما باید قدر داشته های خود را بدانیم و برای حفظ و حراست آن از هیچ تلاشی دست برنداریم./تسنیم

انتهای پیام/ش
نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: