پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۲۱۴
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
فرمانده سپاه گلستان:
فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: امروز وحدت و انسجام برای ما مهم‌تر است و راه برون‌رفت از مشکلات این است که وحدت را محور اصلی خود قرار دهیم.
به گزارش گیتی آنلاین از گنبدکاووس، سردار حسین معروفی در یادوراه شهدای فجرآفرینان دهستان فجر و پانزدهمین یادواره 12 سردار روستای قوینلی در مسجد جامع روستای قوینلی گنبدکاووس اظهار داشت: شهیدان محور وحدت واقعی ملت ایران هستند. شهدا مظهر قدرت، عزت، شرف و بزرگی ملت بوده و انقلاب اسلامی مرهون و مدیون ایثارگران واقعی یعنی شهدا هستند.

وی افزود: شهدا جان و آبروی خود را گذاشته و برای تمامیت ارضی کشور و آبروی ملت و برای انجام دادن تکالیف و معامله با خدا شهید شدند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان بیان داشت: در دوران دفاع مقدس امتحان، امتحان توده مردم بود و مردم با سربلندی از این امتحان بیرون آمدند. امروز روز امتحان نخبگان است و باید این عزیزان مراقب باشند تا در زمین دشمن بازی نکنند.

وی ادامه داد: هر اتاق مسئول ما در کشور یک کربلا است زیرا برای هر مسئولیتی 72 شهید جان خود را فدا کردند تا مردم ما سربلند باشند.

سردار معروفی گفت: امروز مسئولیت مدیران ما بسیار سنگین است. باید مسئولان راهبرد دشمن را بشناسند و هوشیار و هوشمندی به خرج دهند تا ناخودآگاه در زمین دشمن بازی نکنند.

وی خاطرنشان کرد: در گذشته ایران در بعد امنیتی و دفاعی وابسته‌ترین کشور جهان بود و در زمان 8 سال دفاع مقدس حتی فشنگ و سیم خاردار هم نداشتیم. با تلاش فرزندان انقلاب و جوانان امروز صاحب فناوری دفاعی شدیم.

فرمانده سپاه نینوا گلستان بیان داشت: دشمنان ایران اسلامی را 40 سال محاصره کردند تا ما به فناوری دست پیدا نکنیم، اما امروز جوانان ما به صنعت فناوری هسته‌ای صلح‌آمیز دست یافتند و عضو باشگاه هسته‌ای دنیا هستند. امروز ناکارآمد ترین سلاح دنیا، سلاح هسته‌ای است و دشمن می‌داند که ایران به دنبال سلاح هسته‌ای نیست.

سردار معروفی اضافه کرد: اگر به سخنان 5 سال مقام معظم رهبری که در نوروز هر سال مطرح می‌شود عمل می‌کردیم امروز مشکلی نداشتیم. رهبر معظم انقلاب 25 سال پیش عنوان کردند که هر سال باید 2 درصد از نفت فاصله بگیریم اگر این کار صورت می‌گرفت تاکنون 50 درصد از منابع حاصل از نفت فاصله گرفته بودیم و این مشکلات را نداشتیم.

فرمانده سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد: اسلام بن‌بست ندارد و اگر ما به دستورات قرآن کریم باور داشته باشیم بن‌بستی وجود ندارد. امروز راه برون‌رفت از مشکلات این است که وحدت را محور اصلی خود قرار دهیم.

وی ادامه داد: امروز وحدت و انسجام از نان و آب برای ما مهم‌تر است و اگر منادی ندای غیر وحدت سر دهد صدای دشمن بوده و انشقاق در بین مردم نیز قدم دشمن است.

سردار معروفی اظهارداشت: انقلاب اسلامی به راحتی به دست نیامده و باید همه ما از این انقلاب محافظت کنیم. امسال باید 22 بهمن تماشایی داشته باشیم و متفاوت تر از 39 سال گذشته باشد. باید کاری کنیم که دشمن فکر نکند ملت ایران زانو زده و تسلیم می‌شود. ملت ما شهادت دارد و اسارت که همانا رذایل ناپسند است را قبول نمی‌کند و زیربار زور نمی‌رود./تسنیم

انتهای پیام/
نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: