پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۲۶۸
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۷
معاون اول رییس جمهور وارد شیراز شد
معاون اول رییس جمهور به منظور سخنرانی در مراسم ۲۲ بهمن شیراز و افتتاح چند طرح عمرانی دقایقی پیش وارد شیراز شد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، دكتر اسحاق جهانگيري عصر امروز (يكشنبه ) در بدو ورود به فرودگاه شيراز از سوي استاندار و جمعي از مديران استان مورد استقبال قرار گرفت.
معاون اول رييس جمهور قرار است فردا در مراسم ۲۲بهمن در جمع مردم شيراز سخنراني كند.
افتتاح ايستگاه مترو امام حسين (ع)، افتتاح تقاطع غيرهمسطح جواديه و تقاطع اميركبير ـ مطهري و زيارت حرم احمد بن موسي (ع) نيز از برنامه هاي معاون اول رييس جمهور در اين سفر دو روزه خواهد بود. 
دكتر جهانگيري همچنين پس از ورود به شيراز در گفتگو با خبرنگاران هدف از انجام اين سفر را شركت در مراسم راهپيمايي ۲۲ بهمن همراه با مردم شيراز عنوان كرد و افزود: طرح ها و پروژه هايي نيز در سطح شهر شيراز قرار است به بهره برداري برسد كه در مراسم افتتاح اين طرح ها شركت خواهم كرد. 
معاون اول رييس جمهور با بيان اينكه چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي از ويژگيهاي خاصي برخوردار است تصريح كرد: آمريكايي ها تبليغات گسترده اي انجام داده بودند كه ملت ايران قادر نخواهد بود جشن چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي را برگزار كند و در همين راستا در سال جاري فشارهاي سنگيني را وارد كردند تا بتوانند ملت ايران را خسته كنند و از نظر خودشان اتفاقاتي در كشور رخ دهد. 
وي افزود: به فضل الهي ملت ايران مراسم ۲۲ بهمن را با سرفرازي، شكوه و عظمت برگزار خواهد كرد و حضور مردم در مراسم راهپيمايي ۲۲ بهمن اين پيام را به دنيا منتقل خواهد كرد كه ملت ايران بر انقلاب اسلامي و توسعه كشور پافشاري و بر آرمان هاي امام و رهبري اصرار دارد و حتماً اين مسير را با سرفرازي هر چه بيشتر ادامه خواهد داد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: