پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۲۷۰
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۶
پشت پرده تمام حکومت های به ظاهر اسلامی،یهود و نصاری است
به گزارش گیتی آنلاین_ سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه در محفل قرآنی که در بیت الزهرا (س) کرمان برگزار شد، ضمن تسلیت ایام فاطمیه گفت: امروز به برکت جمهوری اسلامی محافل قرآنی در سراسر کشور در حال گسترش است.
سلیمانی با تاکید بر اینکه رفع شکاف دشمن ساخته شیعه و سنی با قرآن امکان پذیر است، تصریح کرد: تنها با قرآن می توانیم، از شیعه غربت زدایی کنیم و غبار هزاران ساله را از نور اهل بیت بزداییم و حقیقت ناب اسلام را از زیر آوارهای بنی‌امیه و بنی‌العباس و حکومت‌ها متعدد طاغوت بیرون بیاوریم.
وی با ابراز امیدواری از اینکه همه دعاهایی که در این مجالس می‌شود مورد قبول واقع شوند، افزود: تحقق این دعاها بدون وجود نظام جمهوری اسلامی که در راس آن رهبری حکیم و فقیه نباشد، امکان‌پذیر نیست.
فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) افتخار تجدید حیات اسلام ناب را پیدا کرد، اعلام کرد: در تمام جهان اسلام به جز چند حرکت سال های اخیر، تمامی حکومت ها در پشت پرده دست یهود و نصاری است و تنها جمهوری اسلامی است که با تکیه بر قرآن حکومت می کند.
سلیمانی با تاکید بر ترویج قرآن، اظهار داشت: مقام معظم رهبری به من توصیه کردند که در دیدار هایی که با جمعیت های مختلف دارم دو نکته را رعایت کنم اول آنکه به دین مقید باشم و دوم آنکه ذکر قرآن داشته باشم.
 وی با تشکر خدام رضوی که پرچم گنبد مطهر علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) را به این محفل وارد کردند گفت: حضور پرچم رضوی در این مجلس همه را متبرک به انوار قدسی ولایت امام رضا(ع) که ولایت ما وابسته به ایشان است، کرد./آرمان

نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: