پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۲۷۷
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۵
آزادشهر- محمود رضا پژوهش بخشدار مرکزی شهرستان آزادشهر با صدور پیامی از تمامي اقشار جامعه بويژه روستائیان این بخش جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.
به گزارش گیتی آنلاین ؛ محمود رضا پژوهش بخشدار مرکزی شهرستان آزادشهر با صدور پیامی از تمامي اقشار جامعه بويژه روستائیان این بخش جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد. متن پیام بشرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۲ بهمن بهمن در طول زندگی و برای نسلهای آینده باید سرمشق همه قرارگیرد .

 امام خمینی(ره)

 
دهه فجر در حقیقت مقطع رهایی ملت ایران  و راهپیمایی 22 بهمن مظهر اقتدار ملت ایران است و حضور آگاهانه مردم ایران اسلامی در صحنه های مختلف همیشه گسترده و باشکوه بوده و باعث نا امیدی دشمنان این نظام شده است.

امسال نیز مردم با حضور گسترده خود در این راهپیمایی به دشمنان ایران نشان خواهند داد همیشه پشتیبان این نظام و انقلاب هستند و پاسداری از کشورمان را وظیفه ملی و انقلابی خود می دانند.

 اینجانب از مردم همیشه در صحنه و شهید پرور بخش مرکزی آزادشهر و بویژه روستاییان عزیز دعوت می نمایم، تا با شرکت گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن، باردیگر با آرمان های شهدای ایران اسلامی، امام راحل( ره) و مقام معظم رهبری تجدید میثاق و بیعت نمایید و بار دیگر عزت و استقلال کشورمان را به دشمنان به نمایش بگذارید.

                         محمود رضا پژوهش

             بخشدار مرکزی شهرستان آزادشهر                                      

                         بهمن ماه 97

انتهای پیام/*

نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: