پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۲۸۱
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۳
در مسابقات والیبال کارکنان و اساتید دانشگاه‌های منطقه۵ ورزش کشور
تیم والیبال اساتید دانشگاه رازی به مقام دوم مسابقات والیبال کارکنان و اساتید دانشگاههای منطقه 5 دست یافت

تیم والیبال اساتید دانشگاه رازی به مقام دوم مسابقات والیبال کارکنان و اساتید دانشگاههای منطقه 5 دست یافت
به گزارش گیتی آنلاین کرمانشاه به نقل از روابط عمومی دانشگاه رازی، مسابقات والیبال کارکنان و اساتید دانشگاه‌های منطقه۵ ورزش کشور از هفدهم لغایت نوزدهم بهمن ماه۱۳۹۷ با شرکت دانشگاه‌های ایلام، آیت‌الله بروجردی، لرستان و رازی، به میزبانی دانشگاه ایلام برگزار شد.

 
این رقابت‌ها به مناسبت چهلمین سالگرد پیرروزی انقلاب اسلامی و در راستای اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های دبیر خانه منطقه ۵ ورزش کشور و با هدف ایجاد روحیه سالم و ارتقاء سطح سلامت کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های منطقه ۵ ورزش کشور برگزار شد.

 
تیم والیبال دانشگاه رازی با ترکیب دکتر علیرضا نیکرهی، دکتر فیروز مجرد، دکتر وحید مبارک، شهریار کاظمی، ایوب ناصری، محمدسعید زنگنه، سعید اسدی و حمیدرضا بهرامی و با سرپرستی کیومرث جانفروزاده در این مسابقات حضور یافت.

 
در پایان، تیم والیبال دانشگاه رازی بر سکوی نائب قهرمانی این دوره از مسابقات ایستاد، تیم‌های ایلام و آیت‌الله بروجردی نیز به ترتیب عناوین اول و سوم را کسب کردند.
شایان ذکر است؛ دکتر علیرضا نیکرهی از تیم والیبال دانشگاه رازی توسط کمیته فنی به‌عنوان بااخلاق‌ترین بازیکن مسابقات والیبال کارکنان و اعضای هیأت علمی منطقه ۵ انتخاب شد.
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: