پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۲۹۰
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۷
جلسه شورای اداری آزادشهر در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان در حالی برگزار شد که یک خبر جنجالی نظم آن را بهم ریخت.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین ؛ جلسه شورای اداری آزادشهر در تاریخ 21 بهمن ماه 1397  در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه برخی از روسای ادارات به بیان عملکرد خویش پرداختند و سپس حمید کوهساری رئیس شورای شهر آزادشهر اظهار کرد: مردم در بحث جابجایی روسای ادارات انتقاد دارند...

بلافاصله پس از پایان سخنان رئیس شورای شهر خبر جنجالی که در آن آمده بود"مردم منطقه از انتصاباتی که با دخالت نماینده صورت می پذیرد گلایه مند هستند." توسط خبرنگار ایرنا در کانال شخصی اش موسوم به "هیرکان خبر" منتشر شد که هنگام سخنرانی فرماندار به سمع و نظر نماینده مجلس و سپس فرماندار آزادشهر رسید.فرماندار آزادشهر پس از بیان گزارش عملکرد و در واکنش به این خبر مطرح کرد: از اقدامات شوراي شهر آزادشهر رضايت ندارم، شورای شهر هیچ فعالیت و کارنامه قابل دفاعی ندارد. انتظار بنده برنامه ريزي و اقدام فعاليت هاي كلان در سطح شهر است. 

وی اضافه کرد: اميدوارم در فرصت باقيمانده  شوراي شهر اقدامات مناسب و تاثيرگذاري انجام شود. شورا اگر برنامه ای دارد اعلام کند ، والا شورای اداری جای حرفهای تبلیغاتی نیست. بجای حاشیه سازی ها، شورا عملکرد مثبت داشته باشد. حاشیه سازی ها در شهر باعث عقب افتادگی منطقه و وجود کمبودها گردیده است.

ابراهیمی در نیز در واکنش به خبر گفت: واقعا این هجمه که الان بعد از سخنان آقای کوهساری در فضای مجازی درست شد منشا آن در همین جلسه بود و توسط همین ۳ ، ۴ خبرنگار حاضر انجام شد. ما واقعا در انتقال مطالب باید صادق باشیم. اگر نماینده تخریب شود چه چیزی گیر شما می آید؟! مگر اینکه قبلا چیزی گیر شما امده باشد.برای فضای اطلاعات درست همه باید تلاش کنیم و بر نگاه اخلاق مداری حرکت کنیم.

در پایان جلسه خبرنگار ایرنا در واکنش به اظهارات ابراهیمی ابراز داشت: شرایط خبرنگاری می طلبد به طور شفاف اطلاعات را در اختیار مردم قرار دهیم.

ابراهیمی با بیان اینکه برداشت من این بود که نماینده را نگفت سوال کرد: یعنی آقای کوهساری گفت نماینده دخالت می کند؟

خبرنگار ایرنا با اطمینان پاسخ داد: آره ، دقیقا هست ، صحبتش را ضبط کردیم ، داریم.

در راستای رسالت خبری و شفاف سازی ، مستندات این جلسه توسط خبرنگار گیتی آنلاین مورد بررسی دقیق قرار گرفت و مشخص شد قسمتی از خبر منتشر شده در کانال "هیرکان خبر" صحت ندارد و واژه  "دخالت نماینده" در اظهارات رئیس شورای شهر موجود نیست.

لازم به ذکر است مستندات این موضوع در اختیار پایگاه خبری گیتی آنلاین و در صورت نیاز منتشر خواهد شد.

نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: