پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۲۹۷
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۲
گیتی آنلاین؛
نشست مشترکی با حضور رفیعی معاون امور جوانان هلال احمر استان هرمزگان و تشکریان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بندرخمیر با رئیس دانشگاه پیام نور در راستای افزایش سطح تعاملات و همکاری های ما بین جمعیت هلال احمر .

گیتی آنلاین-احمد زاهری رئیس دانشگاه پیام نور بندرخمیر ضمن تقدیر از حضور معاون امور جوانان هلال احمر استان آمادگی کامل خود و مجموعه دانشگاه را در راستای همکاری های بیشتر در تمام زمینه ها با هلال احمر اعلام کرد و گفت: کانون‌های دانشجویی یکی از فعال‌ترین تشکل های دانشجویی هستند که با عنایت و توجه بیشتر می‌توانند مسیر شکوفایی خود را در عرصه‌های متنوع طی کنند.
وی با تأکید بر اهمیت نقش هلال احمر در ایجاد آرامش و پیشگیری در بحران خواستار گسترش فعالیت های کانون های هلال احمر دانشجویی شدند.
در ادمه رفیعی معاون جوانان هلال احمر هرمزگان ضمن بیان اهداف رفتاری و عملکرد جمعیت هلال احمر در حوزه‌های مختلف، لزوم ارتباط موثر مابین دانشگاه و جمعیت هلال احمر را از نکاتی حائز اهمیت در افزایش حس تعاون و نوع دوستی در بدنه دانشگاه عنوان کرد.
رفیعی نیز در مورد نقاط ضعف و قوت کانون ها بحث و راهکارهایی توسط طرفین ارائه گردید.
در پایان معاون جوانان هلال احمر استان هرمزگان از ریاست دانشگاه به علت فعال‌کردن کانون دانشجویی هلال‌احمر و همکاری در برگزاری کلاس های آموزشی هلال احمر و مراسمات مختلف با اهدا لوح تقدیر قدردانی کرد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: