پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۳۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵

دوازدهمين نمايشگاه بين المللي گردشگري و صنايع وابسته تهران از تاريخ 23 تا 26 بهمن ماه سال جاري در محل دائمي نمايشگاههاي بين المللي تهران برگزار ميگردد . اين نمايشگاه همچون سالهاي قبل توسط شرکت بين المللي بازرگاني و نمايشگاهي تهران و با مجوز سازمان توسعه تجارت ايران و با حمايت و حضور سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري کشور در 12 سالن نمايشگاهي و در سطحي بالغ بر 45000 مترمربع فضاي سرپوشيده و 3000 مترمربع فضاي باز برگزار می شود .
استان اصفهان بار دیگر با حضور قدرتمند و همه جانبه در حوزه های مختلف گردشگری و صنایع دستی، باحضور نمایندگانی از شهرستان‌ها و روستاهای جذاب و دیدنی این استان در این نمایشگاه شرکت کرده است . 
غرفه های متعلق به استان اصفهان با ارائه خدمات گردشگری، انواع صنایع دستی و همچنین ؛معرفی بوم گردی های زیبای این استان پهناور ،دستاوردهای خود را در حوزه صنعت توریسم به مهمانانی که از سراسر کشور و حوزه بین المللی به این نمایشگاه آمده اند، ارائه خواهد کرد.
نمايشگاه بين المللي گردشگري و صنايع وابسته تهران بزرگترين رويداد تخصصي کشور در حوزه صنعت گردشگري ميباشد و هرساله شاهد حضور صدها شرکت ، سازمان و تشکل مرتبط با صنعت گردشگري در آن ميباشيم .///////
انتهای پیام 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: