پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۳۲۰
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۷
مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان با حضور مهندس ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان برگزار شد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی , امور فرهنگی و بین الملل اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ؛ امروز پنجشنبه مورخ 18 بهمن ماه 97 در مراسمی با حضور ابراهیم کریمی مدیرکل این دستگاه ، عباس عنایت مشاور مدیر کل در امور حراست و حفاظت از میراث فرهنگی و مسئول حراست اداره کل میراث فرهنگی گلستان با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی این اداره کل معارفه و از محسن نصیری  به منظور زحمات صورت گرفته تقدیر شد.

 

متن حکم سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان به شرح زیر می باشد:

 

جناب آقای عباس عنایت

با سلام : ضمن آرزوی توفیق روز افزون , نظر به تعهد , شایستگی و تجارب ارزشمند , بموجب این ابلاغ جنابعالی با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل منصوب می گردید.

امید است با یاری خداوند متعال ضمن هماهنگی لازم با اینجانب , با برنامه ریزی و کاربرد شیوه ها و رویه های مناسب و با توجه به شرح وظایف تعیین شده در راستای انعکاس اهداف و تحقق ماموریت های اداره کل همت گمارده , موفق و موید باشید.

ابراهیم کریمی

مدیر کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان گلستان

 

گفتنی است ؛ عباس عنایت هم اکنون با عنوان مشاور مدیر کل در امور حراست و حفاظت از میراث فرهنگی و مسئول حراست اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان گلستان مشغول به فعالیت می باشد . از جمله سوابق وی، کارشناس سیاسی امنیتی فرمانداری علی آباد کتول، جانشین بخشدار کمالان، دبیر کمیسیون امنیت گردشگری شهرستان علی آباد کتول، رییس اداره میراث فرهنگی شهرستان علی آباد کتول  بوده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام/*


نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: