پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۲۳۳۱
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۳
پایان بهمن ماه
رئیس اداره درآمد شهرداری تربت جام گفت: پایان بهمن ماه اخرین فرصت استفاده از تخفیف عوارضات شهرداری تربت جام به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران است
مهدی شکری، رئیس اداره درآمد شهرداری تربت جام با اعلام این خبر افزود: پیروی مصوبه شورای اسلامی شهر تربت جام از 12 تا 30 بهمن ماه 30 درصد تخفیف پرداخت نقدی عوارض های ساختمانی، تراکم، کسبی و بهای خدمات تفکیک تعلق می گیرد.
وی در ادامه تاکید کرد: این تخفیفات فقط به پرداخت های نقدی تعلق می گیرد و اصل کمیسیون ماده 100 را به همراه سایر عوارض ها به صورت نقدی پرداخت نمایند.
شکری خاطر نشان کرد: آرای صادره کمیسیون های ماده 100 و 77، اصل عوارض های اتومبیل، وجه زمین، اصل عوارض های نوسازی، چک های برگشتی، اجاره بهاء، توافقات و حوالجات اشخاص حقوقی و حقیقی شامل تخفیفات نمی شود.
وی با بیان اینکه مشارکت شهروندان با شهرداری در راستای واریز عوارض می‌تواند شهر را در مسیر توسعه و بالندگی قرار دهد گفت: پرداخت عوارض ها و بدهی ها به شهرداری ازجمله درآمدهایی است که وصول آن موجب افزایش منابع درآمدی این دستگاه و نیز خدمات‌رسانی هر چه بیشتر به شهروندان می‌گردد.
نویسنده:علیرضافیروزی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: