پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۳۳۵
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۸
شهردار تربت‌جام گفت: تربت‌جام در دهه فجر امسال با مشارکت مردم چهره‌ای متفاوت‌تر از هرسال به خود گرفت
به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی گیتی آنلاین از تربت جام سید علی حسینی، شهردار تربت‌جام با اشاره به برگزاری طرح چله انقلاب در ابتدای بهمن امسال گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر تربت‌جام امسال برای اولین بار طرحی با عنوان چله انقلاب را به‌منظور مشارکت مردم در تزئین محله‌ها برگزار کرد تا با استفاده از توان و ظرفیت مردمی و مساجد بتوان میزبان خوبی برای ایام‌الله دهه فجر باشیم.
وی افزود: جلسه‌ای با مساجد شهر در خانه فرهنگ شهرداری برگزار شد و این طرح به روحانیون، فرماندهان بسیج محلات اطلاع‌رسانی گردید تا محله‌ها با مشارکت مردم تزئین شوند و بهترین محلات بعد از انتخاب موردتقدیر قرار گیرند. در همین راستا از طرف شورا و شهرداری بسته‌های فرهنگی حاوی ریسه‌های رنگی و پرچم به مساجد تحویل شد تا در کنار موجودی و امکانات خود مساجد به تزئین محلاتشان بپردازند.
حسینی ادامه داد: فضاسازی معابر اصلی شهر، نصب ریسه رنگی و چراغانی کردن، نصب پرچم و ساخت و نصب المان‌هایی با موضوع دهه فجر در میدان‌ها و معابر شهر، مشارکت و همراهی در برنامه‌های ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تربت‌جام از دیگر اقداماتی بود که توسط شهرداری و وشورای اسلامی شهر در این ایام انجام گرفت.
شهردار تربت‌جام افزود: 
وی افتتاح پروژه‌های شهرداری بااعتباری بیش از 90 میلیارد ریال از دیگر برنامه‌های شهرداری و شورا در دهه فجر اعلام کرد و ادامه داد: برگزاری شب‌های خاطره گویی در محل خانه فرهنگ شهرداری با حضور خانواده معظم شهدا، برپایی نمایشگاه مطبوعات با موضوع مدیریت شهری و محوریت مشکلات مردم، چالش‌ها و دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب در حوزه مدیریت شهری در محل خانه فرهنگ شهرداری جزو برنامه‌های فرهنگی این مجموعه بوده است.
نویسنده:علیرضافیروزی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: